Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koniczyna80

praca jako nauczyciel języka dzieci w szkole językowej

Polecane posty

Proszę o odpowiedź, może Ktoś wie, jakie wymagania musi spełnić przyszły nauczyciel języka angielskiego małych dzieci, w szkole językowej/przedszkolu? Mam na myśli ,jakie wykształcenie, ukończone kursy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo kierunkowe, wyższe magisterskie + nauczanie zintegrowane, jeśli z małymi dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli mój angielski jest płynny, udokumentowany odpowiednimi papierami, ale bez filologii angielskiej, robię 3 sem. kurs przygotowania pedagogicznego plus i zamierzam zrobić kurs (nie wiem, jaki tytuł) umożliwiający mi prace z małymi dziećmi..czy to może wystarczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnabezrobotna
moze wystarczyc ale wszystko zalezy od szkoly jezykowej. najlepiej podzwon popytaj poskladaj cv to sie przekonasz jak wyglada w praktyce. bo teoria teoria a w realu moze byc inaczej. teoretycznie w zkole panstwowej nauczycielem moze byc osoba jesli nie ma filologii musi miec certyfikat minimum fce do klas 1-3 i cae do wyzszych i przygotowanie pedagogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnabezrobotna
sa tez podyplomowki nauczanie jezyka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wszesnoszkolnej. moze to warto skonczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×