Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczoraj byłam róża

Czy dobrze zrobiłam...?

Polecane posty

Gość wczoraj byłam róża

Jestem po rozwodzie.Wyrok nie jest prawomocny.Mój mąż oswiadzył mi ze ma inna kobiete.Widziano go z nią trzymali sie pod reke.Podałam Go o rozwód dodam ze nie była to jedyna przyczyna od dawna nie układała sie miedzy nami.Nadal mieszka ze mna nie chce sie wyprowadzić.Na rozprawie powiedział że to była jego przyjaciółka a powiedział ze ma inna po to by "zruszyc mi gula"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o co pytasz?
czy dobrze ze sie rozwiodlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
A dlaczego on ma inną kobietę.....no i dlaczego on miałby się wyprowadzić?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasjonatka motorowerów:P
zapewne ma inną kobietę, bo jajka go swędziały i nie potrafił utrzymać kutasa w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony11
To też może być powód . Ale Ty tego nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poyeb :/
autorka napisała, że mąż SAM przyznał, że ma kogoś. więc jest ewidentnie jego wina. jak mu cipka żony nie pasowała, to mógł się nie żenić i kurwić z innymi po krzakach przez całe życie. a tak skrzywdził tylko kobietę/być może rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony111
A może przyznał się bo jest uczciwy???? W każdym bądź razie nic nie wiemy.No bynajmniej ja jasnowidzem nie jestem.Sama zaś zdrada ....nie koniecznie musi oznaczać winy. Związek ...z tego co mi wiadomo to tworzy dwoje ludzi. Ludzi. Ja osobiście uważam ,że jak jest w tym związku to zależy przede wszystkim od ......kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawiana
A może przyznał się bo jest uczciwy???? Dziwnie masz poczucie uczciwości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żeby tworzyć nowe życie ...to najpierw trzeba uregulować stare. Ja tak uważam. A życie to jak pudełko zapałek ...każda zapałka inna." Masz rozdwojenie jaźni Zniecierpliwiony, gdzie indziej napisałeś to co powyżej, a teraz o tym że jak facet zdradzi i się przyzna to jest to uczciwe "Sama zaś zdrada ....nie koniecznie musi oznaczać winy". Więc jak to jest? Czy na początku "trzeba uregulować stare" a potem brać się za nowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poyeb :/
sama zdrada jest winą. i każdy sąd to uzna, bo przysięgasz WIERNOŚĆ w małżeństwie. no ale co ktoś o tak ograniczonym umyśle może wiedzieć czym jest wierność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony111
Ja nie znam jego intencji... nie znam również powodów. Napisałem ....jasnowidzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony111
Ps. odpowiadam też na określoną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1111
Ps Co do sądu ....to proszę zapoznać się z OSN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poyeb :/
Bo widzisz, zniecierpliwiony, Ciebie to ja nawet mężczyzna bym nie nazwała. Bycie mężczyzną wymaga pewnych określonych zachowań, podobnie jak bycie kobietą. Od rodziców uczymy się jak postępować w przyszłości, od nich dostajemy wzorce do naśladowania. A jakim Ty możesz być wzorem? Zamiast wziąć się za siebie to siedzisz na babskim forum i wypłakujesz oczy, bo dziecko, do poczęcia którego się przyczyniłeś(albo jak wolisz Twój jeden z inteligentniejszych plemników) potrzebuje na utrzymanie. Dlaczego będąc w związku, gdy też wydawałeś pieniądze na dziecko i rodzinę nie protestowałeś? Przecież wtedy też nic od dziecka nie otrzymywałeś. Ale miałeś uprane, ugotowane i uprasowane, prawda? A teraz się skończyło, to trzeba na dziecko zwalić odpowiedzialność za swoje nieudacznictwo. A prawda jest taka, że Twoi rodzice popełnili błąd wychowując takiego osobnika, który odwraca się od swego potomstwa. Teraz psioczysz na alimenty a za kilkanaście lat sam łapę po nie wyciągniesz, bo Ci emeryturki zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poyeb :/
Prawo polskie sobie a prawo moralne sobie. To drugie też jest brane w sądach pod uwagę. I bardzo dobrze, że są alimenty, bo dzięki nim mamy w kraju mniej patologii, mniej kwestii społecznych. To działanie państwa akurat pochwalam, bo dzieci nie są niczemu winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony11111
Sam Twój tytuł świadczy o Twojej moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za poyeb :/
a co ma do tego mój nick?teraz już tego się czepiasz? zabrakło "argumentów"? może byś czas z córką spędził i odbudował relacje zamiast siedzieć tutaj i żalić się? chcesz zmieniać świat,więc zacznij od zmiany siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tristan123
zmiany należy zawsze zaczynać od siebie - innej możliwości nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajbyłam różą
Dzieki za dyskusje .Na moje pytanie nie uzyskałam odpowiedzi.Były mąż zachowywał sie jak kawaler.Nie rozmawiał ze mna przez pół roku.Nie wyjaśnił tez co łączyło Go z ta kobieta .Gdyby ze mna porozmawiał .......Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajbyłam różą
ziecierpliwiony111 rozmawialismy o rozwodzie i obiecał ze sie wyprowadzi potem zmienił zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przekonasz zniecierpliwion
ego.On też obiecywał pewnie, że będzie ojcem, potem mu się odwidziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odbijam piłeczkę
autorko, a dlaczego Ty z nim nie porozmawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj byłamróża
Próbowałam.Każda rozmowa konczyła sie kłótnią.Twierdził ze nie jest ubeswłasnowolniony i może robic co chce.I tak robił.Tatuaże nowe auto drogie ciuchy szkoda pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudziłaś mu się
ot- cała zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj byłam
Na koniec zabral mi prezenty które od niego dostałam telefon kolczyki nawet obraczke i pierscionek zareczynowy.Powiada że na nie nie zasłuzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetowi słoma z butów wylazła
zazdrosny jest, pomimo że ma kogoś. Tacy faceci lubią mieć wianuszek adoratorek. Odpusc go-bezwarościowy kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×