Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieuczciwy allegrowicz?!

nieuczciwy allegrowicz?!

Polecane posty

Gość nieuczciwy allegrowicz?!

Witam. Mam pytanie do forumowiczów. Czy Ktoś z Was miał ostatnio problemy z użytkownikiem Allegro - extramoda81 z Wałcza? Kupiłam towar, zapłaciłam, podobno został wysłany. Czekam już praiwe 3 tyg. Brak kontaktu z firmą. Nie chcę od razu wystawiac negatywa, zresztą mojego pierwszego. Czekac? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiel
jak dla mnie ta firma to pelna porazka. tel nikt nie odbiera, wysylka nie jest wykonana w czasie podanym na aukcji. wystawilem neutral po otrzymaniu nieterminowej przesylki dostalem negatyw z oszczerstawami, sprawy tak nie pozostawie niedlugo dodam tutaj link do korespondencji jak traktuja klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się niestety zdarza na alledrogo. dlatego lepiej korzystać ze sklepów internetowych - tych sprawdzonych, z dobrą opinią. nie można generalizowąć, bo i na alledrogo są porządni sprzedawcy, ale będziesz mieć nauczkę na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiel
prawda jest prawda... sa nie uczciwi i tyle, zawsze trafi sie jakas firma krzak ktora ma wszystko w poważaniu. dobrze ze nie wszysyc sa postepuja w taki sam sposob. dla mnei to zadna nauczka tylko nadszarpnieta opinia i niepotrzebne nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×