Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agawy1982

pilnie kwatery nad morzem 18.07 do 28.07.2011

Polecane posty

Bardzo proszę o namiary na wolny pokój z łazienką dla dwóch osób z dwuletnim dzieckiem w terminie 18.07 do 28.07.2011r. Najbardziej interesuje nad Darłówko Zach., Ustka i Mielno, ale mogą być również propozycje na inne miejscowości (byle nie jakieś straszne wiochy) :) Cena do 50zł za osobę. Z góry dziękuję za każde info, bo już popadam w depresję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jastrzębia Góra
Zapraszam do Jastrzebiej Góry. Posiadam wolne pokoje z łazienkami w terminie od 23.07. Wszystkie informacje na www.pokojelachs.nocuj.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też polecam Jastrzębią Górę, ale hotel Primavera, byłem tam z dziewczyną, jest naprawdę fajnie, niedrogo, a jest co robić. Basen, siłownia, masaże, spa i tak dalej, blisko plaży. Dobre miejsce na rodzinny wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-197807blabla bla
Ja z 4letnim synkiem ostatnio byliśmy w Mielnie. Podaję link http://www.azalia.afr.pl/index.htm Właściciel ma jeszcze pensjonat Błękitny w Darłówku i jeszcze jeden ale nie pamiętam gdzie. Polecam bo super pokoje do morza ok 450 m. Z jednej strony daleko ale w praktyce blisko. I nie drogo :) A swoją drogą to powiem Ci że szukając pokoi w internecie trudno coś wolnego znaleść ale na miejscu okazuje się że pokoi wolnych np. w Mielnie jest multum, nawet nad samym morzem :). Ale wiem jak to jest jechać z dzieckiem więc szukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam bardzo za chęć pomocy. Udało mi się w końcu znaleźć pokoik w moim ukochanym Darłówku, blisko morza, za nie duże pieniądze. Mam nadzieję, że pogoda się uda. Życzę wszystkim udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dopiero teraz zczaiłam że temat z tamtego roku:) Ale to na przyszłość napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×