Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

waldi_1

laska na dzis

Polecane posty

Na pierwszym zdjęcia wyglądają na płaskie :p i w dodatku są dość daleko od siebie, może stąd takie wrażenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że wszystkie chude laski są wkurwione na facetów? Bo ciągle się dla nich odchudzają, odmawiają sobie jedzenia, żeby nie przytyć. Ponieważ są wkurwione, to objawia się to ich oziębłością w łóżku. Często takie laski leżą jak kłody. Wiem z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Już się rozpędziłam, żeby pisać o tym na forum. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, ale jak bys sie okreslila: chuda, szczupla, normalna, z lekka nadwaga, otyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
Ja mam taką chudą figurę jak ta dziewuszka z pierwszego linku i nie ,nie chodzę ciągle wkurwiona a praktycznie wcale :) Wkurwione są te, które się maltretują drakońskimi dietami albo te ,których całe życie to jedna wielka dieta :) Mi się morda nie zamyka od uśmiechu i takich tam innych...ten tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugveirghygbtjiuobht
Bo jest gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmęczona kobietka
no i git zaraz tu męża przyślę żeby obie pod nią pomarszczył bo ja okna myłam zmęczona taka jestem a on mnie ciągle nagabuje:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
"Koteczko są tacy, którzy uważają, że aktorka ze zdjęcia jest gruba" tyko kobieta drugiej kobiecie potrafi powiedzieć ,że jest gruba nawet jeśli to nie prawda :)a to że jednym podobają się chude dziewczyny a innym takie z "ciałkiem"to najnormalniejsza rzecz na świecie :) ja tam nigdy nie objechałam wyglądu innej kobiety tylko dlatego ,że jest gruba czy ma rozstępy czy co tam jeszcze innego :)uważam ,że w każdej kobiecie jest coś pięknego :) I jeszcze chciałam dodać (jak już się tak rozczuliłam )że nasze polskie chłopaki są na prawdę super ,nie rozumiem dlaczego tak dużo dziewczyn jedzie po nich :) PS "Koteczko, to chodź ino na momentów parę, zamknę Ci buzię" szybki numerek mam już dzisiaj za sobą ,dałbyś coś konkretnego :classic_cool: tylko mnie kurde znów tą mortadelą nie przekupuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczko-gusta gustami, ale należy zachować zdrowy rozsądek. :p ;) Za to ja na mortadelę zawsze chętna. :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
No przecież wiem :) nie chciało mi się rozpisywać dalej :D ja się nie dam złamać na tę mortadelę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
dzisiaj bierem śląską ?:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
jak to wędzona ?o nieee ...trzeba coś z tym zrobić :classic_cool: to jaką kuchnię dzisiaj serwujemy ?może hiszpańską ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
to i to ,jestem po wypłacie co se bedziem żałować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
ooo...widzę kolega też po rencie :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
dobra Zenek ,bier tą magiczną niebieską pigułkę z gumijagód i jedziem :classic_cool: tylko nie za szybko bo mi śruby w balkoniku poluzujesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
No nie mogiem ...pampers mnie jelita zgniata jak się wypinam :(:D mamy do wyboru dwie opcje : -wypięta, bez pampersa ,ale trzeba się liczyć z niespodzianką :D -z pampersem oraz twoja " siła przebicia ":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
czekaj no chwileczkę ,uklęknę przed tobą z różańcem w dłoni bo smarowanie musi być:D dobre smarowanie -siła przebicia -jesteśmy w domku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka
powiem ,że był "woskowany" :D w ogóle to chuj mu w dupę i dwa jajka ze święconki(o różańcu nie wspomnę ) :D dobra kotecku ,muszę się zrywać 👄 dobrej nocy i nie szalej pod kołdrą ,zostaw to mnie :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×