Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulka1e

jak szybko schudnąc z brzucha?

Polecane posty

Gość gość
A moge zapytac jaki jest koszt takiej kuracji ? Przyznam ze mnie tez już brakuje sił na wybranie tej najlepszej dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedługo ruszy bardzo fajny portal ze wszystkimi takimi ośrodkami, wiec mysle ze na pewno uda sie coś fajnego wyszukac.Podesle Wam link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to zastanawiam sie nad takim rozwiazaniem Bo jednak tutaj masz to wszystko moim zdaniem lepiej zbilansowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, w diecie brakuje nam nieraz tak zbilansowanych produktów a tu mamy wszystko pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile Waszym zdaniem powinna tak naprawde trwać taka dieta ? Sama własnie sie przed zbliżajacą wiosną sie nad nią zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywiaj sie zdrowo, 5 posilkow, ok 2 l wody, ruszaj sie i tancz taniec brzucha-duzo filmow na yutube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie dokładnie mozna kupic własnie ten suplement na odchudzanie ? Tylko przez strone www ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam rewelacyjny produkt!42 Vital!Proszek do sporządzania koktajli, posiłków.Super to jest!Mało kalorii, a człowiek jest najedzony, nie ma uczucia głodu, a jednak chudniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie to można kupić?Wygląda ciekawie.Jak smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz coraz wiecej osób korzysta z takiej diety. I przyznaje ze sama mam wielką ochotę na taka diete. Powiem Wam ze moze jest to coś co moze mi pomoze zrzucic 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka!Też polecam 42 Vital. Fajna dieta, szybko, łatwo. W opakowaniu jest specjalna miarka. Można dokupić sobie shaker albo cały zestaw z shakerem. Super sprawa! http://aliness.pl/pl/searchquery/42+vital/1/full/5?url=42,vital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jak widać odpowiednie sposoby na to zeby efektywnie schudnąć i wreszcie latem, na urlopie wygladac naprawde dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o gotowych dietach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden z tych magnezów o ktorych można powiedziec ze działa. Idealna dawka, do tego na pewno tez jak najbardziej przystępna cena. jestem na tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje włączyć do diety błonnik, skutecznie pomaga w procesir odchudzania. Polecam Blonnik witalny marki Aliness!Doskonały produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zastosować gotową dietę na koktajlach. Łatwo się robi, sa całkiem smaczne. Efekty są widoczne dość szybko. Nie jest się głodnym na takiej diecie. Spróbujcie np 42Vital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam Foreverslim i odstawiłam go po 2 miesiącach,ponieważ żołądek zaczął mnie strasznie pobolewać, więc postanowiłam poszukać czegoś innego i tak znalazłam African Mango http://mango-afrykanskie.ml i odkąd biorę ten suplement nie mam bóli żołądka,mój apetyt zmniejszył się a ja mogę cieszyć się z moich postępów :) Jestem szczęśliwa,że zmieniłam sobie suplement bo dzięki niemu w końcu widzę że chudnę, moje ubrania robią się za duże ;) W końcu jakieś efekty i to widoczne :) 1 miesiąc 8kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zdrowe śniadania http://musli4u.pl/ Sama odkąd stworzyłam swoją własną mieszankę w sumie nauczyłam sie tego że zdrowe śniadanie istnieje. I co dla mnie ważne na diecie jest pozbawione cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrzuciłam 10 km w 3 miesiące ćwicząc pod okiem Alberta Kośmider. Otrzymałam za niewielkie pieniądze plan żywieniowy i treningowy i nie musiałam się o nic martwić. Współpracę wspominam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie cieżko jest tak po prostu schudnąc. Ja największy problem mam z nogami. Moje łydki są bardzo duże i nie wiem co mam robić. Kupiłam teraz jeszcze rajstopy modelujące http://fashionelka.pl/babski-wypad-do-paryza/ i mam nadzieję że one troche mi pomogą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×