Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnnnaaa

mama powiedziała mi, że...

Polecane posty

Gość smutnnnaaa

ja jestem jej największym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jak?85
no trudno, jak cię wychowała tak i ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnnaaa
tylko, że ja nic złego nie robię ;/ całe życie wzorcowa córka, uczennica, zawsze pomagałam i pomagam mamie. Ona w ogóle prawie nei musi się o sprzątanie martwić, bo prawie wszystko robię, często gotuję, piękę itd Jedyne co to, że teraz na 1 roku studiów nie poszły mi egz i w sumie prawie całą sesję mam na wrzesień, matematykę, chemię i fizykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooda200
dziewczyno otrząśnij sie. Ludzie czasem mowia przykre rzeczy ktorych potem żałują. Pogadaj z mama na spokojnie powiedz ze bylo Ci przykro jak Ci to powiedziala, wyżal sie wygadaj. Mama to mama zawsze musi wysluchac, pewnie teraz tego zaluje i jest jej glupio. Tylko szczera rozmowa moze przyniesc Wam ulge jesli wasze stosunki sa nienajlepsza. Staraj sie a bedziesz wiedziala ze Ty robisz duzo zeby bylo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
A więc weż się za naukę bo uczysz się dla siebie albo idż sprzątać to zarobisz parę groszy, i mama będzie zadowolona. Dorośnij dziewczyno i weż życie w swoje ręce, ucz się bo tylko to da Ci szansę na pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekazesz jej to samo kiedys
spopkojnie, powiesz jej to samo na starosc, niech wie o tym..przeeciez to "tylko" nie winne slowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady maverick
na 1 roku to sie zdarza, bo nagle trzeba sie przestawic i kazda sesja jest jak matura. Zapytaj mame o co jej dokladnie chodzi. Masz tate, czy mama sama cie wychowywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnnnaaa
Mam oboje rodziców, mam z nimi od zawsze dobry kontakt. Z mama miałam zawsze swietny, o studiach rozmawiałąm, bo kiedyś nie wytrzymałam, rozpłakałam się, powiedziała, że smutno jej, żal jej mnie, bo wie, że się uczę, że mam się nie przejmować tylko uczyć i dać temu radę. Zawsze mogłam z nią o wszystkim rozmawiać, ale to co teraz się dzieje i takie słowa nie pierwszy raz od niej słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady maverick
poniekad tak jest, ze dzieci sa najwiekszym 'problemem', bo sie ciagle o nie martwisz :) Zapytaj mame o co jej dokladnie chodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×