Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bakat

Promocja w Gocco - jest jeszcze?

Polecane posty

Kojarzycie może czy w Gocco dalej jest ta promocja na hasło? W zeszłym tygodniu w weekend wystarczyło powiedzieć "Chrząszcz brzmi w trzcinie" żeby mieć 20% zniżki, ale się spóźniłam i jestem ciekawa, czy w tym tygodniu też to mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InStylist
Promocja w GOCCO trwa nadal, ale bez hasła tylko po prostu na całą kolekcję wiosna/lato. Wszystko -50% więc naprawdę opłaca się zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_Lilia
Z tego co wiem to promocja trwa do końca sierpnia ale już mają ciuszki na kolejny sezon. Znalazłam w końcu ich stronę http://www.gocco.es/ i można sobie pooglądać wszystkie ubranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_z_ula
Byłam, zobaczyłam, kupiłam :) Ubranka słodkie, do razu sama poczułam się jak dziecko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z puszczykowa
fajne mają te ubranka, a jest jakaś promocja na wrzesień, z okazji początku szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara.J
sweterek granatowy na guziczki! zakochałam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będą jakieś przeceny kolekcji jesiennej. Ostatnio byłam w sklepie i zakochałam się w tej kolekcji, cudne są te ubranka. Moja Martusia wprost uwielbia sukienkę w kwiatki, nosi ją do grubych rajstop, wygląda jak księżniczka! :) Polecam te ciuszki, zakochacie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malykotek5
No fajny sklep, pytałam panią o promocje i powiedziała, że mają program lojalnościowy Gocco&Friends i z tą kartą ma się duże zniżki. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×