Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nana098765

kilka pytań o STAŻ

Polecane posty

Gość nana098765

1.Gdy dostane staż z Urzędu Pracy to czy wciąż bede tam zarejstrowana i czy bede musiała chodzic sie odchaczyc(podpisac) oraz na te spotkania IPD (indywidualny plan dzialania) ? 2.Kiedy moge wziąść wolne dni i ile? 3.Mam tez taką sytuacje jestem zapisana do lekarza, moge byc u niego tylko rano. Praca zaczyna sie od 7.30 czy moge sie spoznic i przyjechac około godz.9? Czy bedzie to w jakis sposób odliczone od stypendium? (Oczywiscie po wczesniejszym zapytyaniu kierownika). 4. Ile wynosi wynagrodzenie netto za staż? 5.Jaka jest podstawowa placa wynagrodzenia gdy bede zatrudniona (netto) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana098765
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×