Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Żonaty biedaczyna dzisiaj nie w humorze , ale już nad nim pracuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie w humorze? Chory jakiś Żonaty czy co? A może w ta no? ... No w "bulwersację" popadł jaką? jak "bulwersacja" za długo się by utrzymywała tak nie daj Boże powyżej tygodnia to? ........... No przecież by trzeba było wykonać lewatywę z tłuczonego szkła!!!A po czymś takim to? ........... No nie wiem ale mówią ze oczy się duże robią!!!Tak że Arwuś a pracuj mi nad nim, pracuj!!!No szkoda chłopa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się staram ;-) No patrz ale gapa ze mnie , nie odpowiedziałam na jedno pytanie :-0 Koncert był reege i było suuuuuuper :-) , dziecię moje kultury muzycznej uczę więc dwie pieczenie na jednym ogniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś nam się chyba utopiła w tej kawie :-( albo nie daj boże praca ją pochłonęła , o zgrozo 😭 ratować dziewczynę trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak taki koncert to co by nie mówić bioderka ruchu dostały. Muzyka przecież przednia jest!!! A Małgoś? No a może wykrakałem i czarny nie tyle kawy siorbnął a wszystko skubaniec wypił. I Małgoś stresa złapała!!! Dobrze ze białą czekoladę zrobili to chociaż poznać po "ryju" można który to ją skonsumował!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypił jej kawę mówisz ??? to straszne !!! , dziewczyna teraz pewnie nieutulona w żalu ;-) Małgoś chodź do nas , przytulimy , pocieszymy Malakezja białą czekoladą poczęstuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś to kawę z mleczkiem stawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj szampana stawiam :-) , tysięczny post napisałaś dziewczyno :-) Malakezja wracaj bo się nie załapiesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co , hojna taka jestem :-) poza tym stawianie to bardzo przyjemna czynność ;-) Tylko szampana dla żonatego musimy kapkę zostawić , bom sprawiedliwa i równy podział wykonam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kurde co jest ?? hojność , hojność , hojność chyba jakieś głupoty na ch mi dzisiaj po głowie chodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie kafe , zmienia mi literki więc napiszę inaczej szczodrość o , i niech mi to kafe zmienić spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rozpusta się szykuje? Rany boskie!!!! Żonaty? A z dyńki szefa i na imprezę się szykuj!!! Jakie my rasisty??? Żadne tam rasity? Ale ... No miejsce czarnego to na asfalcie jak kawę wyżłopał. A jak widzę Małgoś o linię dba? To uważać trzeba? Jeden dbał i ? ........... I równik wynalazł i ziemie wziął i podzielił na dwie połówki, geograf skubany no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja mam nadzieję , że z tej dbałości o linię Małgoś nam się w wieszak na ubrania nie zamieni bo kobieca linia najpiękniejsza gdy miękkość swoją zachowuje :-) Żonaty dzisiaj wolne od kafeterii dostał i usprawiedliwiony przez autorkę tematu , a szampana już mu mailem wysyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mam taką nadzieję, no mam!!! Pomyślał by kto że na jakie "suchoty" chora albo co? A tak, tak linia kobiety miękką być musi no tak!!! No jakbym papieża słyszał co i ponoć na "dźwięki" kobiece wrażliwy jest mimo że w szpiczastej czapce chodzi. Tak że Małgoś nie przeginaj z linią i najlepiej jakby co? To do osądu sylwetkę przez bywalców tu ocenie poddaj!!! A Żonaty to aby po tym szampanie nie nawywija czego? No tak w samotności jak jaki mnich buddyjski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha , nie taki samotny , z moimi szeptami nikt samotny nie jest ;-) się Malakezja rozbisurmanił dzisiaj , wdzięki Małgosi chce podziwiać ;-) hmmmmm no dobra się przyznam ja też chcę hahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic kochani , znikam na godzinkę bo młody nie daje odporu i kompa się domaga :-) Ale ja tu jeszcze wrócę !!! , toć pożegnać się należycie przed wyjazdem muszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem jakby co? A Arwa mi tu od razu rozbisurmanił się!!! No jaka "Jaszczurka"!!!No tak myślałem no tak myślałem!!! Kawusia, mleczko, szampan? No ładnie, ładnie!!! Małgoś gotowa po tym wszystkim jakiegoś samouwielbienia dostać i na ulicę się udać co by facetów głuszyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina0904
kochani tu znajdziecie ciekawy pomysł jak zadowolić i mężczyzną i kobietę http://monrewv.info/news0062.php ja sprawdziłam i naprawdę Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facetów też , dlaczego nie:) Hmm...mięciutkie Arwi lubisz:) więc następnym razem poproszę 4 kostki cukru:) co mi tam, niech będą te miękkie, kobiece kształty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...późno bo późno ale jestem :) przepraszam za zwłokę ale nie byłem u siebie d rana potem odrabiałem zaległości potem znowu wyjechałem na miasto i już jestem do fajrantu ... Miłego dnia wszystkim życzę mimo paskudnej - przynajmniej u mnie - pogody póki co sczytuję co mnie o minęło ... Arwa co to za giwera, bo ja się właśnie staram pozbyć swojej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mi tu militariami ostro zajechało!!! Żonaty za zwłoki przeprasza, no to ładnie, ładnie??? A Małgoś to? No zobacz skora facetów głuszyć? Czterech kostek cukru się domaga? Małgoś jak by co to wiesz ja do kawy a tak 16-cie łyżeczek cukru tylko? .......... No nie mieszać w lewą stronę bo przesłodzonej to nie cierpię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przyzwoicie Żonaty przyzwoicie czynisz. Sypana być musi i tyle. A nie jakieś tam tałatajstwo rozpuszczalne!!! Kawa musi być kawa i tyle!!! Świat do przodu goni i tylko patrzeć jak szynka w aerozolu będzie co to na 100 kanapek starczy!!! No tylko patrzeć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet mi takich widoków nie wieszcz, dla mnie szynka to kawał dobrze zamarynowanego mięska a nie aerozole jakieś :) Jak tam pracka leci wszystkim ...bo ta kawa to pewnie już wystygła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×