Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No tak. Cisza ci ja tutaj okrutna jest!!! Ale dzień dobry powiem!!! Żonaty? Ty z życzeniami wyskakuj bo? ......................... No jak co Arwa święto w sobotę miała takie co to ze świeczkami torta zapodają. Ja tam nie wiem jaki on był ale z tego co tu pisane było to? ....... O Matko Boska. Zajebisty musiał być skoro Arwie transport mógł zwiać. Żukiem czy jaką inną spalinową furmanką tego torta wieźć musieli. Czyli słodkości w chałupce u Arwy gościć musiały!!! A tak od siebie to jak? Agataaaaaaa to w piśmienniczość jak obiecała ruszyła czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam urlopowo :-) oczy mi wygnić nie zdołały bo synuś z rana do mnie wskoczył i pod powieki zaglądając oświadczył " mama , Ty nie śpij , przecież urlop masz " ;-) . Kochane dziecko hahahahaha :-) Malakezja , tortu kawałek dla Ciebie i żonatego oczywiście zostawiłam więc sami ocenicie jaki był pyszny ;-) Niezmiernie się cieszę , że się nie utopiłeś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tortu zostawiła? żonaty ty widzisz i czytasz to co ja? Tortu nam zostawiła? Ciekawie gdzie on schowany że się uchował? No ciekawe??? Ze się nie utopiłem? No wiesz kursy w marynarce szuwarowo-bagiennej dają rezultaty. Dzieci się w bajorze nie potopiły, tsunami nie wystąpiło czyli? Wszystko ok było. Żabką do tyłu pod wodą człowiek w tą i nazad popływał ku uciesze gawiedzi na brzegu zgromadzonej, a potem w sposób nietypowy opanowałem styl grzbietowy (na głębokości centymetrów dwudziestu), a jak!!!Po wyjściu z wody autografów nie rozdawałem bo wielkość swoją doceniam. Ale? ............. No jak tu widzę to Arwa do góry kołami na swoim hamaku dzisiaj leży. W czwartek nad morze się wybiera to i odpocząć przed podróżą musi, prawda? Tylko jak to tak, no jak? Co by Junior na klatę mamusi wskakiwał i powieki brał i podnosił? No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłeś w 10 malakezjo bo dzisiaj faktycznie zamierzam oddać się błogiemu lenistwu :-) a co... należy mi się :-) Junior za mamą stęskniony bo przez tydzień terroryzował dziadostwo więc od mamy się odkleić nie może ;-) na szczęście są jeszcze bajki w telewizorze hahahahaha :-) Jak to gdzie tort schowalam ?? No jak gdzie ? Toż chyba jasne , że na kafeterii ukryłam kawałek dla Ciebie ( się pośpiesz , żeby Ci nie wyżarli ) a żonatemu mailem wysłałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako dziecko pamietam z moja kolezanka lezalysmy na sobie( na śniegu bo byla zima akurat) ja mialam tak z 6lat a ona 4 ) i mnie to bardzo podniecalo, jak ona wykonywala takie ruchyxD Jestem bi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterko , nie jesteś bi , dzieci w tym wieku nie odczuwają jeszcze podniecenia seksualnego ukierunkowanego na konkretną płeć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro tak to ma wybaczone!!! Ale tydzień czasu u dziadków no to wiesz? Do dymisji się podać mogą, no bo wiadomo ze jeździł po nich jak na młodym strusiu. Ale co ja widzę, co widzę??? Arwa telewizor ma!!! No to rodzina na poziomie jest!!! Żonatemu torta mailem wysłała to i tylko patrzeć jak Żonaty orgazmu kulinarnego dostać może??? Co by tylko mu na oczy co nie padło bo jeszcze zacznie nam tu liścidła Braillem pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha malakezjo , żonatemu chyba tort nie smakował bo jak widać porzucił mnie okrutnie i nawet dzień dobry dzisiaj nie powiedział , niewdzięcznik jeden :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panterka , cieszę się , że Ci ciężar z ramion zdjęłam hahahahaha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedział, nie powiedział??? W konsumpcje wirtualną popadł. oblizywał się a szef to co, pikuś??? Zobaczył że facet oblizywać się do monitora zaczął to i może co szefa wzięło i na miejsce odosobnienia właśnie Żonatego ciągnie. No ma chłopina problem okrutny, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha czyli współczuć mu winnam a nie fochać się na niego ? muszę mu koniecznie powiedzieć , że takiego obrońce w Tobie ma :-) Mam nadzieję , że przed tym szefem jednak zbiec zdoła i w końcu tu do nas zajrzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie, własnie!!! On katusze przechodzi, no co Ty myślisz!!!Obrońcę ma? No niech będzie ze ma!!! Solidarność jakaś być musi no przecież my z tego samego gatunku i ja i on na stojąco siku robimy prawda? No własnie!!!A to wcale takie proste nie jest!!! Tak, tak!!! Jedna ręka zajęta a Ziemia co by nie mówić kręci się przecież Tak, czy nie??? No sama spróbuj, no spróbuj!!!Zobaczysz jaki to miód!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Malakezjo pozwól , że jednak pozostanę w trybie siedzącym ;-) . Wypadałoby jakieś śniadanie zjeść bo młody już nafutrowany i pożądliwie na kompa spogląda , coby mama zagrać pozwoliła ;-) Malakezja na herbatkę miętową reflektujesz ? Bo ja muszę żołądek z kaca wyleczyć a w towarzystwie herbatkę pić przyjemniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pij tą herbatkę, pij!!! Tylko? .............. No wiesz? ............. Zeby mi potem nie było ze czoło od wiadra boli??? Kabłąk pod broda z tego wiadra ma być, pod brodą!!! I krzywdy nie będzie. A młodemu? No pewno a daj mu troszkę "pogircować" na kompie, no daj!!! Niech tam poprowadzi te swoje walki narodowowyzwoleńcze. Tak wiesz , no? A nie wiem ile czasu ale co by rozbestwienia nie dostał, ok!!! No dobra. Arwa na urlopie a ja? A ja a gdzie tam. Muszę co nieco dla przychodu narodowego Państwa Polskiego coś zrobić więc jak na razie to pozwolę sobie zniknąć. Po południu tu wpadnę i zobaczę co tu się nawyrabiało, no zobaczę!!! Może Żonaty zajrzy i co nieco skrobnie? A może jaka „Jaszczureczka się do Arwy odezwie a i Seba może prąd w chałupie mieć będzie bo? ...... No co? ... Jak rachunek za prąd zapłacił to będzie mógł na kompie posiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo owocnej pracy :-) Teraz znikam na chwil parę , bo brzuszek trza napełnić i dziecięciu kompa odstąpić , ale uwaga..... ja tu jeszcze wrócę !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona17waw
bardziej mnie pociągają dziewczyny niż chłopcy, rodzina się pyta ciągle o mojego chłopaka, niewiem jak im to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana serdecznie wszystkich stałych i tych niestałych bywalców wątku, mam nadzieję że akumulatory wszyscy przez weekend podładowali i dzisiaj zameldowali się wypoczęci ... ja tam spędziłem go pracowicie i tak ku pożytkowi dzieci bo przy ich domu trochę popracowałem i własnemu bo za materiałami do remontu po marketach połaziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona... boisz się , że nie zaakceptują Twoich preferencji ? Zacznij może od rozmowy z tym rodzicem , z którym masz lepszy kontakt . Żonaty , witaj niegodziwcze , życzeń się domagam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ja to teraz aż czerwony ze wstydu, Arwa.... najlepsze życzonka, zdrówka bo ono najważniejsze , samych słonecznych dni i to nie tylko na urlopie, ludzi wspaniałych wokół siebie i satysfakcji ze wszystkiego czego się tylko tkniesz ... zaś kłopoty wszelkie niech omijają Cię wielkim łukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łaskawie wybaczam zaniedbanie ;-) Dziękuję za życzenia , urocze :-) Torta zjadłeś ? hahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... za tort dziękuję, ale chyba nie zasłużyłem, niestety nie dość że późno dotarłem do roboty bo komunikacją a mam 40 km to jeszcze szef mnie dorwał z rana i do kompa późno siadłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonaty , torcik awansem skonsumuj , coś mi tam poszepczesz i odpracujesz ;-) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic , znikam chwilowo bo dziecięciu rozrywkę zorganizować konstruktywną jakąś muszę.... czyt. idę rysować gwiezdne wojny ;-) Miłego wczesnego popołudnia wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będzie roboty, no będzie. Rozbisurmanić służby podatkowe się mogą jak za dużo robótki będzie!!! No Żonaty, no!!! Pisze witam z rana. O prawie 11-tej mi tu pisze że z rana??? No jaki „skubaniec no??? O 11-tej!!! Toż to pod grzech barłożenia się podciągnąć można. Ale ze w budowie pomagał no to odpuszczenie się należy. Po marketach Żonaty połaził to? ...... No jak co ściana pieniędzy troszkę musiała dać. No przecież z gotówka w sprawach budowlanych chyba nie naginał tylko z plastikowym pieniądzem wśród budowlanych artykułów naginał? Arwuś wybaczenie dał bo to człek porządny jest i wszystko cacy, tylko? ......No Żonaty? To ty maraton dzień w dzień ćwiczysz jak kilometrów czterdzieści do robótki pomykasz. To Ty prawie sportowiec jaki czy co? A szef jednak dorwał? No dorwał!!! I późno do kompa się zasiadło? A widzisz, widzisz!!! Prorok jaki ja czy co? Arwa gwiezdne wojny tworzyć poszła no!!! Ciekawe jak stan nieważkości na papierze przedstawi a co gorsze wytłumaczy? No nie myślę nawet że demonstrować zacznie , no nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo dzieło tworzone wspólnie z synem , na szczęście jest już tak duży , że nieważkości tłumaczyć nie trzeba ;-) W każdym razie na forum arcydzieła nie przedstawię bo byłby dylemat co rysowała mama a co dziecko :-) Grunt , że młody zadowolony i na chwilę mamie odpuścił , co natychmiast nie omieszkałam wykorzystać tu się pojawiając :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak się zaweźmie to i papiery kosmonauty zrobić może!!! No chyba że wcześniej jakiegoś denaturatu lub innego narodowego trunku sobie "szurnie" to i odlot chłopina mieć może!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha do 18 roku życia żadnych używek ani kobitek ;-) Naiwna ja hahahahaha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×