Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Karabina pisała że oddała a bombę ma? Nad morze z bombom!!! Terroryzm to jakiś czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co , w obce środowisko jadę , coś na samoobronę mieć muszę ;-) No teraz to już idę bo spakować kufry muszę ;-) Malakezjo coś tam Ci szepnęłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem, no rozumiem. Urlop, no rozerwać się trzeba ale bombom!!! Granatem nie Ci wystarczy????? A te?............. Sapery to z Tobą jadą czy tak chałupniczo ta rozrywkę przeprowadzić zamierzasz??? No dobrze, dobrze. Dwie przyczepy za mało jeszcze kufry doszły. No to ładnie ładnie!!! Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. Wszczyscy pewnie śpią jeszcze o tej porze? Arwa niechybnie już walizki spakowała i jedzie odpoczywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tęsknie, ale dziewczynie też odpoczynek sie należy napracowała się ostatnio;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak obiecujesz ......to sie skusze , a jak chłopaki tu zajrzą to z pewnością Cie do życia jeszcze bardziej pobudzą niż poranna kawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chłopaki to potrafią;) tylko gdzie Oni są...znowu pod biurkiem siedzą? Albo na poranną kąpiel sie wybrali... tylko żeby się im myśli nie wybieliły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ,żeby ich za bardzo nie rozczesali, bo wtedy to po zabawie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Małgosia do tego dopuścić nie możemy, ja zarobiona jestem strasznie i zaraz zmykać musze ale Ty pilnuj tego ogródka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ciepło jak zawsze mimo pogody paskudnej :) ...myśli nieuczesane z rana to chyba każdy tu ma, gorzej że ja o 9 muszę się stąd ewakuować bo mnie szef za siebie do centrali na odprawę wysyła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosie dasz sobie rade , przekaż pozdrawienia dla Panów jak się zjawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Wy to macie cały dzień :) ja to niewiele bo tu zaglądam między załatwianiem spraw przed wyjściem :) a u Ciebie spokój w pracy ? ....a czym się zajmujesz jak tutaj nie piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja biedny żuczek mogłem robić :) ... troszkę żonkę molestowałem, poza tym ja wstaję o 4:40 aby do pracy na czas zdążyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam wszystkie Panie no i Żonatego też. Ja tak koło 10 tu zajrzę tak że Małgoś na piersi mi nie padać bo i nie uchodzi kobiecie tak ............ No na piersi padać!!!! No jak to tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, nadzorca jakości ... ale taka fucha to w każdej branży raczej potrzebna a mnie właśnie branża interesuje :) ...no nic spadam na tę odprawę, odezwę się jak wrócę, póki co miłego dzionka życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyciąganie ziemskie? Ale tak na piersi? No nie? A nie ma tam kto przytrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty Rany Boskie o 4:40 z hamaka się zrywać??? No to ja Ci powiem no nie szczególnie to tak!!!Czyli z molestowania o poranku nici!!! No a za co tak opatrzność wzięła i pokarała tak zacnego człowieka? Małgoś, no jak kolega przyzwoitości wrodzonej jest to i niech przytrzyma, Tylko? ........... Jakby co to? ........... No wiesz co, no wiesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×