Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

aa to powiedz mi w jakiej ja pracuje? No ale jeszcze nie widziałeś mojej osobowości:) więc chyba nici z tej wnikliwej analizy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałem o cuś!!! Żonaty Ty tez pytaj o ten rozmiar to potem się wiadomościami wymienimy. No na co czekasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żeby wam podały takie same wymiary, a nie żeby potem rozbieżności były:) Jak będziecie już wiedzieć to szepnijcie mi też na uszko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to już dziewczyny meldować tutaj te rozmiary w kolejności alfabetycznej :) ...choć nie bardzo wiem co mi to da Makalezja bo ja jakoś do biustów organoleptycznie podchodzę i sama rozmiarówka mi niewiele mówi ...bo to albo oko potrzebne albo ile w dłoń się mieści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś Ty tu nie kombinuj jak zakonnik z opłatkiem na odpuście, nie kombinuj!!! Sama wyskoczyłaś aby zapytać o rozmiarówkę własnie Ciebie. Wiec co tu teraz Eskimosa na pustyni z nartami na nogach strugasz? No zobacz no Żonaty jaka "Łobuzica" no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ej, ej ...ale my jesteśmy w europie i mamy metryczny system wartości :) i chyba nie o te parametry chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka mi tam basta, jaka basta? Ciebie jeszcze trochę a Baszta czekać będzie o chlebie i wodzie. A na niedzielę liść z kapusty, no!!! A jak się droczy no zobacz Żonaty, jak się droczy!!! A po spowiedzi przecież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę powiedzieć co was interesuje:) bo bez sensu jak niepotrzebnie jak podam np iloraz mojej inteligencji czy też rozmiar obuwia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha ... we wszystko uwierzę tylko nie w to że nie wiesz o czym napisać :) ...rozmowa dotyczyła zdaje się rozmiaru biustu :) a co dodasz jeszcze będzie bonusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja tam bym zalał niedogotowaną wodą :) ...może go pogoni i będzie biegał w przeciwieństwie do reklamy stoperanu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam...haha. trochę to śmieszne ale co mi tam:) lepsze to niż pracować;) tylko wiecie rozmiar to nie wszystko...jest jeszcze coś takiego jak gramatura:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł..ale dzisiaj dałam mu tylko do kawy trochę soku z cytryny żeby miał gorzką;) jak zapyta dlaczego gorzka..powiem, że kupiona z Tesco bo oszczędza na rzeczach socjalnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah a to kutwa :) dobrze zrobiłaś... ale ja bym pomyślał o środkach bardziej radykalnych w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No człowiek nie młody ale? ........... No gdzież taką enigmą o cyckach pisać? Co by nie mówić to Żonaty jakieś szkoły trza nam raz dwa kończyć bo to rebus totalny jest. Małgoś rany boskie ty nam tak po chłopsku a ile to cukru w czymś taki się mieści no pojedynczym rzecz jasna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z Żonatym na pewno będziemy zadowolone no!!!! Tylko Ty sie śpiesz bo jak Artwa możuf wróci to gotowa nas z Żonatym na jakie rytualne obrzezanie wywlec. A ja i mniemam Żonaty maluchy swoje łokropnie cenimy i przywiązane do nich jesteśmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×