Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Natuś kochana w moich myślach już na stałe gościsz moja słodka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja bardzo muzykalny byłem jak maleńkim się stałem. Zakonnica na religii na mnie trąba wołała!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha :-)pięknie a to pingwin jeden ;-) ja bez muzyki jako ten kwiatek niepodlewany usycham ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie to czaszka w rytm muzyki na obroty wchodzi i kończyny wiatr robią!!! A Żonaty co Ty nic nie mówisz twarz moją zobaczyłeś czy nie??? Był listonosz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiii Malakezjo , przed żonatym na baczność stać trzeba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie pamięć nie myli to arwa kiedyś pod biurkiem urzędowała:) no a teraz żonaty:) ciekawe co tam robi..ciekawe..a tak się zapierał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Boska!!! No nie mów to on w jakie dyrektory poszedł czy co? ....... No chyba za posła nie robi? ......... Za posła nie wolno!!! Zacny człowiek a w tym Sejmie wezmą i raz dwa człowieka spaskudzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś bo pod biurkiem ciekawe rzeczy dziać się mogą i w końcu to jedyne miejsce gdzie monitoring nie sięga ;-) Malakezjo no weź o co ty szlachetnego człowieka podejrzewasz ?? że do polityki się pcha ?? no wtydźże się Ty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ani za posła ani za osła :) ....a na baczność nie trzeba już od 2 lat :P co do kaw to ja pije takie fusiaste z 3 czubatych łyżeczek kawy, bez mleka, czarna jak noc listopadowa za to słodka bo 4 łyżeczki na kubek :) Dlatego nie przesadzam z ilością kaw na dzień :) Faktycznie trochę pracki miałem pod fajrant ale tez i zaraz się zwijam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty więc ja Ci wesołej drogi życzę hihihihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kawusi to też ze cztery i czarnej jak orgazm u kominiarza no bo i jak inaczej. A cukru? No siedemnaście łyżeczek mieszać w lewa stronę trzy razy bo? ....... No nie wiem ale? ...... Przesłodzona mi nie idzie, no nie idzie i tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mówiąc krótko słodkie chłopaki jesteście 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ja to na pewno :) nie powiem przyznaje się bez bicia ze słodkie lubię ...i nie tylko słodycze :) Dobrego dnia wszystkim życzę i do spotkania jutro, mam nadzieję w równie dobrym nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesteśmy słodkie, jesteśmy!!!I bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę. No sam miód, no!!! A jakie my są grzeczne!!! A urodziwe jakie? ponoć nasze fizjonomie na pięniędzory za lat 100 trafić mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha i zapomniałeś dodać skromni adzwczajnie ;-) Pa Żonaty 😘 do juterka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n mi zeżarło , może żonaty na pamiątkę zabrał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież to samo z siebie wynika że skromności my wielkiej, no wielkiej!!! Jak niejaki Benedykt z Rzymu. ( ale dlaczego szesnasty?) Takiej my skromności wielkiej są. No tak. Zwijał się będę już dzisiaj!!! No jak dlaczego? No jak? Na takie sobie zacne kobietki popatrzyłem że gotów jestem jakiś wibracji dostać, albo co? No nie wiem czy to na moim stanie psychiatrycznym się nie odbije, no nie wiem!!! Jak mnie rano nie będzie to znaczy że do snów erotycznych dopuszczony zostałem. Albo? Do onanii jakiej doszło i wtedy do kiosku w kościele muszę naginać!!! Tak że żegnam wszystkich dzisiaj i pozdrawiam cieplutko. Małgoś i rany boskie i na bosaka nie spać, sierpień przecież, no co Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo lepiej nie wibruj bo ząbki powypadać mogą a my z Małgosią podgryzane być lubimy ;-) pozdrawiam i 😘 dla Cię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszli sobie wszyscy do domu i mnie samą zostawili jak pańszczyznę odrabiać muszę buuuuu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszli, poszli ale dzisiaj z rana serdecznie witają :) Pozdrawiam i milutkiego dnia wszystkim życzę, zwłaszcza miłym Paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co by nie mówić Żonaty stróża zaskoczył i przed szóstą w robótce się pojawił tako i ja dzień dobry kobietkom "pierwszego sortu" no i Żonatemu ładniutko mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co by nie mówić Żonaty stróża zaskoczył i przed szóstą w robótce się pojawił tako i ja dzień dobry kobietkom "pierwszego sortu" no i Żonatemu ładniutko mówię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah a żebyś wiedział Malakezja :) ...ochroniarz się deko zdziwił jak po klucze tak wcześnie zajrzałem, nawet książkę miał za nockę nie wypełnioną i nie mogłem mu in blanco podpisać więc przed chwilka wpadł po parafę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale, ale ... widzę, że nasze panie coś dzisiaj zaspały :) widać noc nie była u wszystkich taka całkiem spokojna hahahha a mnie dzisiaj plecy mocno rwą bo wczoraj musiałem 10 paczek gresu zapakować do 2 autek i podrzucić do mieszkania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×