Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

No my tam się z Żonatym o nic nie opieramy, no o nic!!! Szafę komornik wyniósł, ściana nie za ciekawa to i się nie opieramy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś może się za chlopcami wstawimy u Anetki ? Malakezjo do szeptalni zaglądnij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezja ...ale, ale ...nie odmawiaj Paniom się opierać jak lubią, może ....o drzwi, ścianę czy biurko jakieś .... bo najgorzej to jak oporu nie ma ...weź takie "taczki" i dłonie w misce a na podłodze dywan ...tragedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem tak do szeptalni zaraz zajrzę a czy coś napiszę a nie wiem bo na godzinkę lub półtorej zniknąć muszę ale? No!!! Co by mi tu grzecznie było jak wrócę bo??? Ja załatwię i w jasyr za karę ktoś pójść może. A w takim jasyrze to tak: Najpierw molestują, molestują no te, no Tatary. Molestują a potem znowu molestują i potem a zagwałcić na śmierć mogą na stepie takim no szerokim. Dlaczego zagwałcic? ... No jak bo to łobuzy są i ciurlać nie potrafią tylko od razu za zagwałcanie się biorą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee to ja do jasyru nie chcę , wolę tu z wami zostać ;-) Małgoś Anetkę dzisiaj muli straszliwie więc nieobecność usprawiedliwiona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
znikam na 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mhmmm kusząca propozycja :) ale ja wstydliwy jestem i nawet w fantazjach tak nie bywało coby az 2 panie pod biurkiem sprzątały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś popatrz jaki wstydniś nam się trafił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonaty , nie wstydź się , krzywdy Ci z Małgosią nie zrobimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeee do tego dopuścić nie można , toż kto by nas tutaj tak pięknie zabawiał , tylu kobitkom sam Malakezja rady by nie dał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgoś , wyłaź z pod biurka bo nam tu żonaty zejść chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha o matuchno..... pędzę kochana , mało obcasów nie połamię ;-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biurkom w robocie mówimy stanowcze ni!!! Hamaki do bióruf!!!! Arwuś no w szeptalni, no wiesz? No rad ja wiele jestem!!! Ale że Żonaty pod biurko? Żonaty!!! Kwity z burka a pod ścianę i paniom miejsce na meblu robić i to już!!!Arwa to co Ty nad morzem byłaś!!! A ja myślałem ze jakiegoś oceana zaliczyłaś a to tylko morze, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha nasz Bałtyk kochany :-) Małgoś już jestem pokaż kochana gdzie posprzątać mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak co ?? gruntowne pod biurkiem porządki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×