Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

....a no nie skakał Malakezja .... nie skakał nikt :) ale może dla tego że my nie rzucali się z naszymi biustami w oczy :) .....a że my zgredy stare, starsze od węgla nawet to może i nie zakumali ze tam, gdzieś jakaś fotka była, nasza strata skoro Aneta tak sądzi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
:) milo :) nie ma na co popatrzec tzycki juz nie takie mlodziencze :) ale i tak trzeba opalic co by nie straszyc jak bialymi sutkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam , oj tam , nie licząc Małgosi to my tu wszyscy już jakiś przebieg mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany Boskie Anetka ma białe sutki!!! No nie!!! No zobacz Żonaty do jakich czasów my dożyli. Kobiety maja białe sutki??? Toż nawet murzynka białych nie ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
a ze murzynka nie ma to tez w telewizji zobaczyles ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
arwa podaj mejla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..jestem jestem i podczytuje towarzystwo..ale praca nagle się pojawiła i trza ją zrobić:) ale oralnie już szefowi nie pomogę (i nikomu innemu też nie) bo coś gardełko mi niedomaga... oj chyba się starzeje;):) Tylko Orofar mi pozostał bo on tak dogłębnie przenika:) po same migdałki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta29 ja też sie piszę:):) ja tez :) widzisz moja łapkę w górze? Też chce koleżankę poznać;) Twarzą w twarz, lub twarzą w coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko proszę bardzo arwakafeteryjna@wp.pl Małgoś biedactwo kochane , miodku spróbuj 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujcio....
gosia gosia podaj mejla to mnie ujrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
kolezanka ci przesle bo wiem ze sie wymienialyscie zdjeciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a widzę że my z Malakezją to od macochy :( Gosiu a na to gadziołko to chyba najskuteczniejszy Neoangin ...poprawa od ręki ...to znaczy od jednej pastylki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha widzę że się rozniosło ale to już dawno i nie prawda, jeszcze nie w stanie spoczynku co prawda tylko w rezerwie ... a rezerwa wiadomo zawsze w formie i wojny kończy :) .... choć ich nie zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetko , wymieniamy wyłącznie za wyraźnym pozwoleniem zainteresowanych stron Małgoś , chodź Cię przytulę , od razu Ci lepiej będzie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
spr poczte arwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka , chłopakom nie pokażę bo klawiatury zaślinią ;-) Dziękuję i już Gosieńce przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta29xxx
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natusi dzisiaj odpuście , zjawi się jak będzie w nastroju i nic więcej nie powiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja to niby wszystko w tv? No Anetka no nie wszystko nie wszystko!!! Tak ku wiadomości. Małgoś litanie za dokazywanie śpiewać o świcie musiała to i gardło boli!!! Tak czułem że nie wszystko o tej spowiedzi powiedziała, tak czułem!!!A ja się nie ślinię Żonaty bo? ....... Bo fusy z kawy własnie wyżeram!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha .... a ja kubek po kawie bez wyżerki wymyłem, teraz mi jeno pancernik został w ramach drugiego śniadania i zaraz się za niego wezmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego chłopcy 😘 ja nektarynkę właśnie wcinam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To myje się kubasy po kawie? No zobacz Ty, no? A mnie jak maleńki byłem mama o tym nie mówiła!!! No błąd jaki wychowawczy no!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arwa!!! To Ty pszczółka jesteś na biologii w łepetynę wbijali z nektarem to pszczółki i inne tam jadowite helikoptery naginają do ula takiego nawet!!!JA TAM ZE SŁODYCZY NAJBARDZIEJ LUBIĘ ŚLEDZIE W OLEJU Z CEBULKĄ I PTASIM MLECZKIEM TYLKO? z WANILIOWYM TO BYĆ MUSI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×