Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arwa

Jestem biseksualna ???

Polecane posty

Witam Cię Kochana;-) jesteś lekiem na moje wszystkie smuteczki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co , takie panaceum ze mnie i w ddatku działam dow...cipnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiasz nie tylko nastrój, ale i działasz jak narkotyk, nie można o Tobie zapomnieć........a o uzależnienie też dosć łatwo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś kochana , to taki bezpieczny narkotyk i dla Ciebie nigdy go nie zabraknie , więc korzystaj do woli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie podójną dawke poprosze, jak szaleć to szaleć.........a z Tobą to będzie pewnie niezły odjazd;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się bycza, co się byczą? Dzień dobry Arwuś. O proszę i nateczka wpadła. Witaj wielka nieobecna, no witaj!!! Porządne ludzie się nie byczą tylko o .... Dochody Najjaśniejszej RP dbają. A gdzie reszta ekipy? Jak zauważyłem to Natka wieczorową porę nad dzień przekłada. Co Natuś to z Tych no? ............. Może z nietoperzy jakich jesteś? Chociaż i Arwuś wieczorkiem jak widzę po kafeterii buszuje, i do białości facetów bierze i doprowadza!!! No tak, to dzisiaj z poranka o tolerancyjności polskiej niech będzie. http://youtu.be/f3K-tpLYOrg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm , bierz potrójną , a co , na bogato ;-) oj kochana działo by się działo ;-) jakby to tak delikatnie i publicznie hmmmmm o mam , sprawna ze mnie oratorka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo witaj o poranku 😘 Babcia fantastyczna i ta cudowna kultura osobista....powalające ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Arwa jak jakiś farmaceuta piszesz proszę ja kogo o tych dawkach no i jeszcze tylko patrzeć jak jaki Eskulap w tle się pojawi, no tylko patrzeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam Mlakezjo , no toć trza szczodrym być , co dziewczynie żałować będę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka daje się samcowi teraz molestować ;-) na innym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zauważyłem, zauważyłem!!!Tylko patrzeć jak będzie miała suchy język i białe oczy bidulka jedna, no!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maklezjo, Arwa> Ty wiesz ,że jakoś stres musze rozładować;-) a co jest najlepszym lekarstwem........też pewnie wiesz, trzeba czasami dać upust fantazjom;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazjuj słonko do woli tylko dla mnie też w tych fantazjach znajdź miejsce 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No święta racja, no święta!!!Stres poważna rzecz jest, no poważna!!! Rozładowuj Natka rozładowuj stresa jak tylko możesz. Taki jeden jak stresa złapał i nie rozładował to? ......... To mu wszystkie kudły z głowy wylazły a za premiera robił, no za premiera jak kto? ....... Oleksy taki no!!! I teraz nawet sobie grzebienia kupić w kiosku nie może bo zaraz ludzie rżą z niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściereczkę z irchy niech sobie kupi i na wysoki połysk ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi no coś Ty ? wtedy by go z piłką ludzie mylili i wiesz ile by biedak kopniaków zaliczył ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A irchą to facetowi nie wolno, bo ircha to skóra niby jest i zwierzęce instynkty chłopa najść mogą i kobitki za włosy do jakiej jaskini targać może. A weź tu jaką wolną jaskinię znajdź, no weź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no z jaskiniami faktycznie krucho , a las nie może być albo park jakiś ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ,że tak miłe towarzysto jestem zmuszona okolicznościami opuścić. Arwa> Skarbie, jak bedziesz w mojej okolicy na gorącą kawe zapraszam ...........a może i na kąpiel z bąbelkami;-) To damy póżniej upust tym fantazjom;-) ps. mam bardzo dużą wanne zmieścimy sie obie;-) Pozdrawiam Was , buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natuś , taka kusząca perspektywa ,że chyba specjalnie zawitam w Twoje okolice , miłego dnia kochana 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka wannie ma!!! No proszę proszę? I kawę i bąbelki. Natka a co jeszcze tam ukrywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha ja tam też bym chętnie zobaczyła co tam Natka ukrywa... ale nie koniecznie o dom mi chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dom? Dom jak dom? Dom to niebezpieczna rzecz być może? No jak dlaczego? ......... Gość w dom - żona w ciąży!!! No i tak też może być!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakezjo , ze mną nie zaciąży , toż noszę w torebce tą prezewatywę od Ciebie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nosisz, nosisz? No ja wiem ale pompona do niej nie zapomniałaś!!! no jak to tak niekompletna jest przecież!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matuchno , czemu wcześniej nie mówiłeś , toż ktoś już przeze mnie w ciąży latać może jaaaaaaacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaacie, jaaacie!!! Teraz jaaaacie? Crzciny będą i tyle!!! Ale? ........... Arwa zwalmy na Żonatego co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×