Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buhahahhaaaaaahhaaa

komu podobaja sie takie imiona???

Polecane posty

Gość buhahahhaaaaaahhaaa

Wanesa, Dzesika, Nikola, Samanta, Brajan, Kewin, Alan, Oliwier, Andzelika,? Bez urazy ale u mnie na osiedlu dzieci najwiekszej patologii maja takie imiona. Czy sa tu dziewczyny ktore tak nazwaly dzieci? Nie irytuje was ze duzo ludzi mowi ze to patologiczne imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole, w której pracuje, takie imiona mają zazwyczaj dzieci romskie. Oni to mają dopiero imiona: Armando, Fernando itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
przyznam, że nie znam dzieci o takich imionach, a pobliskich patologiach nadają całkiem normalne. Andżeliki były bardzo popularne w latach 80-tych :) mam kilka koleżanek o tym imieniu, ale to pewnie zależy od rejonów, w których się mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmgmm
Są jeszcze: Tulia (!), Tiziana, Klarissa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swój gust. Mi nie podobają się imiona wymienione przez autorkę, a innym nie podoba sie imię, jakie ja nadałam dziecku- córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaasssi
Ja znam Samiro, Markiza, Olimpia, Zaklina, Atrej - tez cyganskie Ponadto Santiago, Ariel, Dzesika, Wanessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam akurat dzieciaki/mlodziez ktorzy maja imiona wszystkie z ww oprocz samanty i wanessy ( a je akurat uwazam za najgorsze:o) brajana , ale ono jeszcze ujdzie:) Nikola nawet fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się podoba Alan
Oliwier i Angelika... pozostałe średnio, ale to przecież kwestia gustu! ...i zdecydowanie Romką nie jestem :P... patologia też się nie czuję, no chyba że dla kogoś lampka wina do kolacji się kojarzy z patologią :D ach,ja mam w nosie opinię osiedlowych drobnych plotkarek i zawsze miałam odwagę robić to na co miałam ochotę! więc ani mnie to ziębi ani grzeje, ze waszym zdaniem takie imiona kojarzą się z patologią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×