Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kociakowamama

Jakie studia są oplacalne? Temat-rzeka

Polecane posty

Gość Kociakowamama

Witam! Od 4 lat próbuję się dostać na ASP, Polsko-Japońską, Europejską Szkołę Artystyczną w Warszawie. W tym roku, jak mi znowu nie pójdzie [tylko jeszcze do 2 jest egzamin :( i wszystkei płatne slono] to już nie ma sensu iść, bo mi się kończy renta rodzinna. Mam zdaną maturę tylko z angielskiego [na 90%] i matematyki rozszerzonej [50%] no i polski podstawowy [koło 40% bo napisałam na temat nr 2 a wpisałam jako temat temat nr 1 ;/]. Na jakie studia warto iść, aby dostać pracę? Chciałam studia artystyczne, ale ewidentnie nie mam talentu. A to nie łatwe i nie tanie hobby, bo mam palety, farby... arkusze 15 kartek do akwareli to 60zł i głoduję a nie mogę się dostać :( Chcę już tylko pracę, ale inną niż w sklepie z butami... Nie mam rodziny która by mnie wsparła... Na jakie studia mogę iść, warto iść, w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kociakowamama
Piszę bo już płaczę, tyle czasu na to poświęcam... Mogłam tylko te 4 lata ćwiczyć rysunek bo w domu dziecka, niestety, nie byłam w stanie, nie miałam czym praktycznie albo zajmowałam się młodszymi dziećmi 24/7 jak już miałam wiecej niż 14 lat :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odświeżam. ciekawy temat. mam wrażenie że dzisiaj żadne nie są opłacalne bo nie ma pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyka, stdia inzynierski
e, an pewno nie artystyczne ( ze wzgledu na oplacalnisc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnnwnwwn
wg mnie takie studia nei sa oplacalne , marnujesz czas kobieto, hobby mozesz miec ale idz chociazby na studia jezykowe, zawsze cos znjadziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze eh
Też mi się wydaje, że teraz studia artystyczne niestety nie są opłacalne(no chyba, że że jest się już sławnym malarzem), a na dodatek trzeba dużo kasy w nie włożyć. Teraz opłacalne są techniczne kierunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×