Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nanusiaaaa

SCHUDNE !!! JAZDA NA ORBITREKU ! BIERZEMY SIE ZA SIEBIE \1

Polecane posty

ZAPEWNE TYSIECZNY TOPIK .. O TYM JAK BARDZO CHCEMY SCHUDNAC ... CHCE schudnac od dluzszego czasu , ale poprostu olewalam sprawe, az w koncu dwa dni temu ogladalam swoje zdjecia sprzed roku , swoje cialo ...i powiedzialam dosc !!! nie moge na siebie patrzec , mam dopiero 23 lata , nie mam dzieci a w ciagu roku przytylam 12 kg . to straszne , wczoraj wyjelam orbitreka i sie zaczelo , na poczatek chcialabym zaznaczyc ze szukam kogos z kim bede mogla sie wzajemnie wymieniac postepami jak i kogos kto mnie westprze w trudnej chwili . wiec tak . zrobilam sobie plan , 5 dni w tygodniu ., zero smazonego , nie ma jedzenia po 21 . duzo wody zero slodyczy . duzo nabialu pod kazda postacia . wczoraj dzien pierwszy , chcialam zobaczyc ile dam rady przejechac a ostatni raz probowalam cwiczyc miesiac temu po 2 minutach sie wkurzalam i zrezygnowalam.. wczoraj o dziwo 12 minut , cala zlana potem 50 cal ale zawsze to wiecej niz 2 minuty dzien dzisiejszy 15 minut 65 cal nie powiem jezdzilo mi sie duzo lzej ... bo za pierwszym razem bylo mi o wiele ciezej MOJE WYMIARKI 160 CM BIUST H 80 KG:(... ZAMIERZONY CEL 70 KG ! CZY JEST KTOS KTO CHCE DOLANCZYC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahabaha
Ja bym chciała ale nie mam orbitreka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahabaha
Rowerek mam ale nie oszukujmy się, na rowerku nie można schudnąć. Za parę dni jadę nad morze to sobie pobiegam po lesie. Trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam zamiar zrzucić 10 kg, ale zacznę w czwartek, bo w środę mam obronę i nie mogę myśleć ciągle o tym co zjeść bo muszę się uczyć:/ ale cwiczę już od tygodnia, biegam 2x w tygodniu, i codziennie rower, godzinkę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×