Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werdenka

problem z widocznym zlewem w salonie

Polecane posty

Gość werdenka

dziewczyny pomozcie mi. wczoraj robilam przyjecie na kilka osób i mam klopot. mam zlew widoczny przez gosci którzy siedza przy stole. myslalam ze bedzie oka le strasznie krępujące jest mycie szklanek na wprost gosci.nie mam szerokiego wejscia tylko łuk szerokosc 80 cm. co moge powiescic zeby jakos przyslsonic. moze jakies koraliki?co jest modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koraliki to na pewno nie, to moda z lat siedemdziesiątych :) jeśli już, to firanki - makarony swoja drogą, chyba nie przemyślałaś takiego układu kuchni i salonu, że siedzącv przy stole widać brudne gary w zlewie zwłaszcza przy braku zmywarki trzeba to dobrze wykombinować, a nie tak jak Ty, ze goście brudy podziwiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdenka
nie chodzi mi o brudy! bo mam porządek w kuchni ale o to ze zle sie czuje jak robie cos w kuchni a goscie to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to chyba nic złego - myć szklanki... to chyba bardziej problem w takim razie psychiki niż ustawienia mieszkania tak czy inaczej - przejrzyj sobie na allegro np. jak wygladają firanki-makarony, może będzie pasowac do wnętrza i Twojego gustu swoją droga, może warto przestawić stół? albo na czas gości wstawić np. jakiś pasujący parawan na drodze kuchnia-stół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka makarony to
dopiero wiocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkl
uroki otwartej kuchni na salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś takiego?Też nie jest zbyt piękne,ale mogłoby nieco pomóc Ci w problemie:D Niektóre są nawet fajne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, lepiej koraliki albo drewienka albo jeszcze lepiej - takie foliowe tasiemki to nie wiocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdenka
na tym linku nic nie ma. co drzwi to nie bardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w łuk harmonijki nijak sie nie da wstawić sensownie poza tym dla mnie to jest przeżytek minionej epoki, jak koraliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
Ewa, 33 tak ciebie pocztujes od pewnego czasu i uwazam ze powinnas zmienic swoj zawod i zaczac sie udzielac na innym forum. Ty masz poprostu tyle madrosci w sobie co kot naplakal :) De facto madrzysz sie jak stary indianin z plemienia Siuksow lub innego Arapacho :) Dziewcze ,jesli przy tym nicku sa podane twoje lata ,to zmien go na Ewa 12 , lub Ewa 89 :) to bedzie zdecydowanie bardziej adekwatne do twoich pozal sie Boze "ironizujacych" z doopy wzietych porad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi humor poprawiłaś przed snem, pannico :) chociaż w sumie i tak jest niezły (humor, nie Ty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrym rozwiązaniem byłby montaż takiego łukowego karnisza i zawieszenie na nim ładnych zasłon,teraz są takie ładne do wyboru.Tylko nie makarony,gorszego obciachu nie widziałam,a zresztą przez te makarony i tak wszystko byłoby widać!!!!! http://www.pl.all.biz/g1209/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdenka
sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może drzwi harmonijkowe
to przeżytek, ale ja jestem za: bo w małym mieszaniu,jakie mam szkoda mi miejsca na otwierane w lewo czy prawo skrzydło drzwi. To miejsce mogę wykorzystać na ustawienie czegoś (ja mam biblioteczkę), co by się nie zmieściło, gdyby były normalne drzwi. A nie wyobrażam sobie nie mieć drzwi w ogóle i nie móc zamknąć się w sypialni - chociaż mieszkam sama. Nie ważne więc, czy coś jest modne czy nie - ale żeby spełniało swoją rolę. Oczywiście - te foliowe paski to.... :-D :-D :-D Pamiętam je!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie takie łukowe
karnisze a do tego takie zaslonki na drzwi[tu pokazano co prawda na oknie]ale na drzwi też super tylko materiał bardzie ciężki /zasłonowy.mi podobają się te w kratke i te żółte.Ladnie upiete ozdobnymi spinakami.ekstra pomysł margo:) http://forum.muratordom.pl/showthread.php?132536-Jakie-macie-%C5%BCaluzje-rolety-zas%C5%82ony-itp-w-oknach-%C5%82ukowych&p=3143445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armani Code
na karniszu-luku mozna zawiesic ciezkie zaslony z grubego materialu mozesz tez po prostu przestawic stol jesli masz miejsce drzwi-harminijki, koraliki itd. to dla mnie relikty minionej epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam, że nic
nie jest potrzebne - i na pewno goście wcale się nie patrzą na twój zlew, tylko zajmują sie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×