Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NICszczegolnego2207

jak to wyglada u Was? zwiazek bez tajemnic-ma szanse?

Polecane posty

Czy uwazwcie ze malzenstwo ktore mowi sobie wszystko to normalne? I czy moze takc byc zawsze?czy mezczyzna ktory pyta o wszystko zone to pantoflarz? Jakie jest wasze zdanie jak jest u was.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie związki to rzadkość, ale są najlepsze no chyba, że w wyniku szczerości wyjdzie niedopasowanie partnerów, ale przecież to nawet lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfvbc sdf
ja uważam, że druga osoba nie powinna wiedziec o nas wszystkiego. sa rzeczy ktorych sie nie mowi, np ilu mialo sie partnerow, czy w jakich pozycjach sie bzykalas z bylym... sa to niesmaczne rzeczy.. klamac w zwiazku nie wolno, ale nie nalezy tez mowic wszystkiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuiuiuigh
wszystko czyli co? wiadomo ze wszystkiego sie nie mowi, zwlaszcza jesli mialoby sprawic komus przykrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to nienormalne, każdy człowiek ma jakies swoje prywatne sprawy i jak ktoś twierdzi że mówi mężowi/żonie wszystko to kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nie ma coś takiego jak jakiekolwiek relacje bez tajemnic. Człowiek potrzebuje prywatności, rzeczy które zachowuje tylko dla siebie, to naturalne i nie ma w tym nic złego. Często niektóre rzeczy mogły by kogoś zranić a ich powiedzenie jest kompletnie niepotrzebne i nic nie wnosi prócz przykrości jaką się sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mowie o przeszlosci np ale wzajemne "spowiadanie"? Glupia milosc to po co robic cos co rani?jesli o tym wiemy. Czesto jest tak ze nie chcemy aby ktos cos robil ale kiedy.dotyczy nas samych nie widzimy nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K-O-N-O-P-I-A
do czasu! w pewnym momencie zaczynają się tajemnice, bo zawsze jakiś dreszcz w monotonnym zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ze sa jeszcze tacy ktorzy uwazaja. ze to normalne. wg mnie przyjemnie jest miec zaufana osobe Wlasnie ta jedyna. wydaje mi sie ze wtedy mozna WSZYSTKO gory przenosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtht
mówie wszystko jak leci. potem sie niepotrzebnie stresuje i mam nerwy. a tak mówie i mam czyste sumienie i spokój ducha. mówie wszystko, dosłownie chyba nie ma takiej rzeczy której by nie wiedział. :P oprócz tego czasu przed byciem z nim bo musiałabym mu opowiedziec całe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×