Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta cudownego Mężczyzny

Mam najcudowniejszego mężczyznę pod słońcem!

Polecane posty

Gość Kobieta cudownego Mężczyzny

Jesteśmy razem prawie rok, ja cały czas szaleje z miłości do niego, nie jest bez wad, lecz dla mnie jest ideałem. Niesamowicie przystojny, czuły, inteligentny, mega mega mega seksowny, a co najważniejsze po uszy we mnie zakochany i chce ze mną spędzić resztę życia :) musiałam to gdzieś napisać, bo radość mnie rozpiera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój Armando sokrateso
odczuwam to samo co Ty :) jestem z mega" mężczyzna nie rok lecz dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
to jest cudowne, prawda? Budzić się w ramionach Ukochanego, zasypiać z Nim, widzieć jego zaspane oczka, albo podniecone, w zależności od sytuacji :) Mieć kogoś, z kim można gadać i gadać godzinami i nigdy nie ma się dość. Albo siedzieć i nic nie mówić i też jest cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie zakochana
zobaczymy co bedziesz mowic po 7-8 latach bycia z nim hehehhe Po roku, kazdy tak mowi a po 7 bedziesz sie wymigiwać od seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama kafeeeee
oj nie zesraj ty się z tego szczescia ojojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlaa kobieta
gratulacje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama kafeeeee
zaspane oczka tu juz pojechałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze odbilaś
innej kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
Tak myślałam, że sporo osób na kafe nie będzie potrafiło znieść czyjegoś szczęścia, no cóż, nie dbam o to :) freedom1999 czasem potrzeba wielu rozczarowań by spotkać tego jedynego, będzie dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reklama kafeeewidać że zazdrościsz i ta zazdrosć bije na kilometr :D ale nie dziwie się. Kur** dlaczego ja tak nie mam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbn,mn,mn
ale to prawda. do roku, poltora trwa zauroczenie, chemia. jak bedziesdz cos takiego czula po 3 latach tak jak np ja:) to dopiero bedzie sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koljny debilizm
idiotko skoro jest ci tak dobrze to po co pieprzysz o szczęściu na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
freedom1999 dziękuję bardzo :) mbn,mn,mn mam nadzieję, gratuluję Wam tak dobrego dobrania się :) koljny debilizm nie czułaś/eś nigdy takiego szczęścia, że chciałaś/eś to wykrzyczeć całemu światu? Ja właśnie tak teraz mam, a krzyczeć nie będę, więc napisałam to tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mbn,mn,mn
autorko no faktycznie jestesmy wyjatkowo dobrana pare. mam nadzieje ze wy tez, powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
dziękuję, dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ten cudowny
jest zonaty? moze sprzątnęłaś innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
Haha nie, nikomu nie sprzątnełam :) byl sam gdy zaczął się ze mną umawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontyja
huj z wami tylko bysciec chcialy przystojnych i och ach jai on super bo jakby nie byl przystojny to juz bys nie byla taka szczesliwa? taka prawda tylko jebac was mocno w dupe i traktowac jak kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
ontyja owszem, gdyby nie pociągał mnie seksualnie to bym z nim nie była. To chyba logiczne, prawda? Ty byłbyś z kobietą, która Cię seksualnie nie pociąga? Mój chłopak ma mnóstwo innych zalet prócz wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedzielnaaaaaaaa
Ja jestem ze swoim 6 lat i nadal taka niesamowita miłość:D Choć razem mieszkamy to wszysto razem robimy i jesteśmy dla siebie najważniejsi! Oczywiście czasem jakaś kłótnia jest, ale te kłotnie są takie urocze:D W ogień byśmy za sobą skoczyli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ontyja
a czemu od razu ze skrajnosci w skrajnosc? a nie moze byc taki ktory sie srednio podoba ale z czasem sie do niego przekonujecie? nie kurwa obstawiam ze nie moze bo wtedy nie byloby tej pelni szczescia, nie mozna by sie bylo kims takim chwalic przed znajomymi, dzieci by wyszly brzydsze i seks automatycznie bylby gorszy bo ma lekki brzuszek. jestescie puste jak beben ktory trzeba walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
Niedzielnaaaaaaaa u nas też są kłótnie, czasem moje fochy, ale chyba właśnie o to chodzi, by zwycięsko wychodzić z takich nieporozumień :) ontyja mój chłopak może każdemu się nie podobać, ma brzuszek ;) nawet lekką nadwagę ale dla mnie jest niesamowicie seksowny, pociągający, przystojny, uwielbiam jego oczy, długie rzęsy, dołeczki w policzkach, zapach... :) czy to nie chodzi o to, by dla mnie był tym niesamowicie przystojnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaaaaaaa
jak takiego poznac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×