Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta cudownego Mężczyzny

Mam najcudowniejszego mężczyznę pod słońcem!

Polecane posty

Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
Dzisiaj spytał, czy za niego wyjdę, bez pierścionka, bez kwiatów ale i tak jestem niesamowicie szczęśliwa, wiem, że planuje jakieś wyjątkowe zaręczyny, dzisiaj jak sam nazwał były nieoficialne oświadczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaaaaaaa
ponawiam pytanie jak poznac najcudowniejszego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
mariannaaaaaaa nie wiem, mojego poznałam niepozornie, z początku nie uważałam że "coś" z tego będzie :) napisał do mnie na pewnym portalu społecznościowym, pisaliśmy trochę, nie było na początku żadnej chemii w tych tekstowych wiadomościach, za to gdy już się przestałam wykręcać od spotkania, z dnia na dzień ujmował mnie coraz bardziej swoją osobą, miałam wtedy dość ciężki okres w życiu, choroba w rodzinie, nie było wiadomo czy bliska mi osoba z tego wyjdzie, wszystko się ułożyło, a on dał mi niesamowite wsparcie wtedy w tych pierwszych dniach naszego związku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mam to rozumieć?
Ty byłbyś z kobietą, która Cię seksualnie nie pociąga? jaka to kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja..
najlepszego ..... to mam ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaaaaaaa
ja wlasnie poznalam takiego chyba;) jest mily wspiera mnie cierpliwy seksowny;p ALE nie widzialam go na oczy he znajomosc internetowa/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
jak mam to rozumieć? Jak mam to jaśniej wytłumaczyć? :) każdego pociąga inny typ kobiety. Po prostu musi mieć to coś. Jeśli ktoś jest w związku z kobietą z która nawet nie ma ochoty się przespać, związek chyba nie jest najszczęśliwszy :) kaja.. nie będę tu się z nikim licytować :) cieszę się, że także masz kogoś kto jest dla Ciebie Najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
mariannaaaaaaa nie ma na co czekać, spotkajcie się jak najszybciej, jeśli jesteście dla siebie stworzeni to po spotkaniu będzie jeszcze cudowniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffsdfs
a mój idealny nie jest ale nie zamieniłabym go na żadnego innego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffsdfs
ja musiałam sobie tego mojego poderwać nie było lekko ale dało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaaaaaaa
za tydz jestesmy umowieni boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja..
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
mój mnie poderwał, ja byłam po wcześniejszych doświadczeniach z mężczyznami nastawiona dość sceptycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
mariannaaaaaaa pamiętam do dzisiaj ten strach na minuty przed spotkaniem :) umierałam wręcz ze strachu :) nie ma się czego bać, życzę Ci, byś ten Twój stres wspominała po fakcie ze śmiechem :) daleko od siebie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejowa2
autorko czy ty naprawde oszalaś??przeciez to normalne po roku czasu kiedy chemia jeszcze działa, kazda wtedy tak mowi. Zobaczymy co powiesz o nim za kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffsdfs
a ja musiałam sama poderwać, bo on nawet nie wiedział o moim istnieniu widziałam go dwa razy, czytałam jego poezję i się zabujałam, to pisarz poeta był trochę platonicznym ukochanym ale postanowiłam, że nie będzie tak jak w przypadku Paddyego Kelly i nie skończy się na marzeniach o tym znanym, przystojnym który nie wie o moim istnieniu to nic, że był "nieosiągalny" i jest moim mężem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kobiety cudownego mężczyzny
czuje dokładnie to samo co Ty, z tym, że ja po 10 latach związku:) w przyszłym roku zaczniemy liczenie od początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaaaaaaa
okolo 16 km;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaaaaaaa
chyba wezme relanium przed spotkaniem ale skad ??:o moze persen noc? moze mocniejszy ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffsdfs
kobieta cudownego- ale piszesz, że gdyby Cię nie poci agał to byś z nim nie była a co jakby nie wiem.. nagle przytył, bo musiałby się na coś leczyć sterydami albo hormonami, zacząłby się pocić, był cały w pryszczach zostawiłabyś go??? ja mojego nie kocham za wygląd- nawet jak zbrzydnie to z nim bede!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo ślub
ja po 7 latach nadal za moim szaleje:) Za miesiac slub i baaardzo sie cieszę, że wychodzę za mężczyznę, którego tak kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
Dlaczego tak sceptycznie podchodzicie do tego? Kafeteria to faktycznie forum starych panien i zgorzkniałych mężatek? Marianno, u nas też dokładnie 16 km :) nie bierz żadnych tabletek, będzie dobrze, obiecuję Ci to :) ffffsdfs wygląd, to było coś, co mnie przyciągnęło obok charakteru, sprawiło, że zauroczyłam się w nim jeszcze mocniej. Teraz, gdy już go kocham to naturalne, że nie zostawiłabym go gdyby jego wygląd się zmienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
uciekam spać, dobranoc, życzę Wam wszystkim szcześcia w miłości, a Ty Marianno koniecznie musisz mi zdać relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta cudownego Mężczyzny
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska zakochana

Marianno, jak rozwinęła się sytuacja? Kobieto cudownego mężczyzny, upłynęło 8 lat od wstawienia tego postu. Czy Twój mężczyzna nie zbrzydł i nadal go tak kochasz? Czy Twój mężczyzna to nadal ten sam mężczyzna co 8 lat temu? Ja również kocham mojego mężczyznę. Dzisiaj jedliśmy pyszne naleśniczki z nutellą. Kocham tego wariata. Jesteśmy ze sobą osiem miesięcy. Czekam, aż mi się oświadczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×