Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość endżi27

Kontakt partnera z KOCHANKĄ

Polecane posty

Gość endżi27

Poradźcie mi,co ja mam zrobić. Jestem z moim facetem ponad 2 lata, mieliśmy przerwę na początku roku, rozstaliśmy się, co się okazało, on kogoś poznał. Grywał z kumplami w piłkę, ona tam przychodziła i się zaczęło. Wszystko mogło trwać około pół roku-znajomość, jak twierdzi mój partner, nie rozmawiali z sobą, dopiero po naszym rozstaniu (nie wierzę w to, podejrzewam, że zapoznawali się wcześniej). Ta dziewczyna nie ma zbyt dobrej opinii, krótko mówiąc jest lekkich obyczajów. Wróciliśmy do siebie, on się zmienił w wielu względach, ja byłam spokojna do dzisiaj... Czasami wracały myśli, zadawałam pytania, pojawiał się strach. Dzisiaj spędzili cały dzień razem-to znaczy w jednym lokalu, podobno z sobą nie rozmawiali nawet. Miał wrócić wcześniej, wrócił po kilku godzinach. Jestem wściekła, chce mi się ryczeć, tak się boję, że on znowu z nią coś odwinie, on przysięga i zapewnia, że nie, ale zawiódł mnie już raz, nie potrafi mnie zrozumieć. Nie chcę go pilnować, niech wychodzi z chłopakami, ale jak sobie pomyślę, że znowu ma się z nią spotykać, spędzać razem czas, to czuję, że wariuję. Co mam zrobić:( Odejść? Kocham go i nie chcę go stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×