Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aniela_Gdynia

Moja najdziwniejsza historia

Polecane posty

Gość Aniela_Gdynia

Zdarzyło Wam się kiedyś coś niezwykłego? Zastananiają mnie takie niezwykłe zbiegi okoliczności... Wybrałam się kiedyś do Warszawy, mam do niej spory kawałek, a auto jak się okazało nie było sprawne i zepsuło się w najmniej oczekiwanym momencie na środku jednej z wielkich ulic Wawy.. Cóż.. myślałam, że oszaleje z rozpaczy, patrząc jak omijały mnie z trudem inne samochody.. Kiedy po wielkiej walce jaką musiałam stoczyć z własnym ego, wreszcie zdobyłam się na to, by wysiąść z samochodu i prosić "o pomoc", zatrzymał się przystojny chłopak, kilka lat starszy ode mnie, pomógł mi odstawić samochód do serwisu.. Jego pomoc była nieoceniona.. Poznałam jego imię, był bardzo przystojny i miły, ale wiadomo.. Odjechał w swoją, a ja w swoją stronę.. Ale stał się rzecz niesłychana! W dniu wyjazdu z Wawy, spotkałam go znowu na stacji benzynowej! Wymieniliśmy się uśmiechami, życzyliśmy sobie szczęśliwej drogi... Ech, to była chyba najdziwniejsza i najpiękniejsza jednocześnie przygoda jaką przeżyłam:) Było dawno temu, ale strasznie bym chciała Go znowu zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×