Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PASJA NA TALERZU

GOTOWANIE I PRZEPISY Z PASJĄ

Polecane posty

Gość PASJA NA TALERZU

ZAPRASZAM PO INSPIRACJE NA ZDROWE, SMACZNE I PEŁNE PASJI POTRAWY. Gotowanie i dobre jedzenie, to moja największa pasja i przyjemność. Nie ma chyba drugiej rzeczy na świecie, do której przywiązywałabym tak ogromną wagę. Dla mnie jedzenie to nie tylko posiłek, paliwo - to ogromna przyjemność, eksperyment. Prowadzę bloga, w którym przedstawiam to emocjonalne, kulinarne szaleństwo za pomocą słów. Serdecznie zapraszam: www.pasjanatalerzu.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gniewaj się kochana
ale takie jedzenie,to jakieś niejadalne paskudztwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti z gór
Na mnie tez się nie gniewaj - niezdrowe to i tuczące.Zaserwuj dobre sprawdzone polskie jedzonko,tradycyjne - ie dziwolągi jakieś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
polskie tradycyjne jedzonko to jest wlaasnie niezdrowe i tuczace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wełna z pajęczyny
bóg stworzył pokarm a diabeł kucharza , ot co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wełna z pajęczyny
a na marginesie są trzy sposoby jedzenia -pastwisko -korytko -stół , wam się wydaje że siedzieć przy stole już starczy ale to nie prawda ;) ale tak mysli 99% źle odżywiajacej się ludności na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie się przepisy podobają
aż ślinka cieknie na niektóre dania ;) Super, gotuj dalej, ważne że to lubisz i Ci smakuje ;) Nie sądzę, że warzywa gotowane + brązowy ryż jest smaczniejszy niż jakaś kaloryczna zapiekanka ;) Uwielbiam wszelkiego rodzaju potrawy, zdrowe i niezdrowe, wagę i figurę mam super, nie muszę głodować czy jeść samych warzyw więc mogę sobie pozwolić na więcej i przynajmniej jem to co lubię ':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×