Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jagodaja

windykacja

Polecane posty

Gość jagodaja

witam, mam problem nie spłaciłam raty w banku bph ponad 60 dni i moją umowe przekazali do windykacji. nie wiem co w takiej sytuacji to oznacza że bank przekazuje sprawę do windykacji? pomóżcie , wytłumaczcie co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będą ściągać dług albo od ciebie(wejdą ci na pensję), albo od poręczycieli. To są dodatkowe gigantyczne koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowa dziewoja
windykator nie wchodzi na pensje :o Po prostu "mili" panowie będą dzwonić i upominać się o pieniądzę. Potem zaczną nachodzić Cię w domu. Jak to nie pomoże, to sprawa trafi do sądu, a potem do komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihojojpop
dokldnie windykatorzy nachodza coe co rosz a jak to nic nie da to do sadu, potem jesrt komornik zajmujacy pensyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowa dziewoja
A jeszcze Ci powiem, że sprawa sądowa kosztuje ponad 4 tysiace, które oczywiście zostaną naliczone do Twojego długu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowa dziewoja
o pardon, koszta sądowe to 2.500 zł ;) Aż z ciekawości zerknęłam do papierów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodaja
a mam jeszcze pytanie a jak bym spłaciła kwotę która mi zaoferowali do spłacenia to czy dalej jestem w windykacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowa dziewoja
Moi rodzice musieli resztę kredytu spłacać u windykatora, który co miesiąc do nich jeździł po ratę. Nie wiem czy od tego czasu coś się zmieniło, ale wydaje mi się, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihojojpop
zaplac to co musisz a sprawa do sadu nie trafi ale lepiej zaplac kase temu ktoremu jestes winna a nie windykatorowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jakim trzeba byc nieodpowiedzialnym czlowiekiem zeby zaciagac kredyty a potem ich nie splacac. Ludzie sa tacy niedojrzali i okradaja innych na kazdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simi

No miałem podobną sytuację i któregoś dnia dostałem telefon od eos ksi i mi powiedzieli o co chodzi. na początku myślałem, że to jakiś żart czy oszustwo ale jak zagłębiłem się w to, to okazało się, że faktycznie mam niespłacone zaległości. Mimo wszystko nie warto odstawiać takich rzeczy na później. Pani z eosu wszystko mi wyjaśniła jak powinieniem działać i znaleźliśmy wspólnie consensus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek
Dnia 23.07.2019 o 11:46, Gość simi napisał:

No miałem podobną sytuację i któregoś dnia dostałem telefon od eos ksi i mi powiedzieli o co chodzi. na początku myślałem, że to jakiś żart czy oszustwo ale jak zagłębiłem się w to, to okazało się, że faktycznie mam niespłacone zaległości. Mimo wszystko nie warto odstawiać takich rzeczy na później. Pani z eosu wszystko mi wyjaśniła jak powinieniem działać i znaleźliśmy wspólnie consensus. 

Ode mnie też sciągali należności. Nie rozumiem nagonki na nich. Po prostu robią swoją pracę. Jak nie płacimy należności powinniśmy się liczyć z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

no dogadać się uda, tylko trzeba chcieć i próbować. To nie są łatwe sprawy, długi to nie przyjemny temat !ale warto. EOS ksi znam i wiem, żę warto, bo siostrą miała z nimi do czynienia. Też na początku strach panika, ale jak się odważyła i odebrała to się okazało że nikt jej na źle nie chce. pwoodzenia i głowa do góry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar

Ale to też zależy jaka firma przyjęła twój dług, bo jeśli będzie Cię windykował kruk, to nie ma czego się bać, z nimi da się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek74

Mnie windykowali np. z eos ksi. Na początku się bałem ale jak się okazało to niepotrzebnie. Bardzo mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktus

dokładnie. Jak zadzwonią do ciebie z eos to nie bój się tylko pogadaj. Na pewno mają dla ciebie dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość companyhero
Dnia 28.09.2019 o 00:08, Gość kaktus napisał:

dokładnie. Jak zadzwonią do ciebie z eos to nie bój się tylko pogadaj. Na pewno mają dla ciebie dobre rozwiązanie

Zrobiłem tak. Z początku byłem bardzo niepewny ale w zasadzie to nie wiedziałem nawet czego. konsultant dobrze wiedział o co chodzi i na nic nie naciskał. Negocjowaliśmy i znaleźliśmy wspólne rozwiązanie sprawy. Dziś mogę im tylko dziękować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucu

Eos faktycznie mi pomógł. Niepotrzebnie się bałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość souce
Dnia 2.11.2019 o 23:19, Gość bucu napisał:

Eos faktycznie mi pomógł. Niepotrzebnie się bałem

Mi też, nie spodziewałem się że tak to się skończy, nie można się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Voltaz

Sytuacja z eosem jest o tyle ciekawa że faktycznie pomaga ludziom z tego co czytam w wielu artykułach, więc wydaje mi się że można im w pelni zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem - skorzystanie z usług takiej firmy to najprostszy sposób na odzyskanie należności. Polecam firmę windykacja-online.pl - pomogą odzyskać Twoje należności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×