Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Milvaa

Jaką lokówkę wybrać - poradźcie

Polecane posty

Gość leka789
niedawno kupiłam curl secret, akurat była w promocji w saturnie z bonem do mohito. Sprzęcik super, takich loków nigdy nie mogłam uzyskać na tradycyjnych lokówkach, długo się trzymają i ni emusze pilnować ile trzymać włosy samo się wszystko pilnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz naprawdę fajną i prostą w obsłudze lokówkę to zdecydowanie polecam Ci tę https://www.al.to/p/328475-lokowka-babyliss-c905pe-fashion-curl-secret.html Tak naprawdę nie trzeba się do tego przykładać, loczki aż po same końce, równe, każde pasmo tak samo zakręcone, nie ma czegoś takiego, że musisz ponawiać po lok się nie zrobił, za pierwszym razem jest perfect. Możesz spokojnie robić na niższej temperaturze dzięki czemu nie będą aż tak mocno skręcone. A sama lokówka dobrze leży w ręce i szybko działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena

Jak u fryzjera jej uzywają to spoko, ja sama niestety nie umiem, mam wrażenie, że brakuje mi trzeciej ręki. W domu używam curl secret, która właściwie kreci włosy sama, co jest dużym ułatwieniem. Bałam się, że nie poradzi sobie z moimi długami włosami, ale jest ok, dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka8

Ja mam chyba za cienkie włosy do takich stożkowych lokówek. Kupiłam sobie prostą lokówkę C419E z Babylissa ze złotą powłoką. Jest fajna, robi ładne loczki i fale, ma regulacje temperatury, więc super bezpieczna dla włosów. No i spokojnie się nadaje do cienkich i krótkich włosów, taka burza loków nadaje im objętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajną lokówką jest Rowenta Multi Styler CF4132. Moja siostra kupiła w sferis nie tak dawno i jest bardzo z niej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamelka

Ja jestem wierna babyliss ;) Miałam wcześniej jakąś zwykłą lokówkę, teraz się skusiłam C1600E, to jest już ta automatyczna curl secret, która sama kręci włosy, dla mnie rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W euro jest promka na curl secret teraz, chyba do soboty tylko, mają miesiąc różnych zniżek na ich sprzęty. A curl secret to magia, szybko kręci włosy, nie trzeba się namachać, ja sobie tą lokówką układam włosy na wszystkie większe wyjścia, ile kaski na fryzjerze zaoszczedzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glomka

A ja od poniedziałku mam babyliss AS200E, bo kupiłam ją w euro rtv agde ze zniżką aż 30%. Uwielbiam takie okazje, a jeszcze bardziej lubię takie cudowne sprzęty, które potrafią opanować moje włosy, które są wyjątkowo niesforne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniusia

Ja mam Babyliss C440E, szczególnie się sprawdza przy takich luźnych lokach i falach. Jest spłaszczona, więc loczki nie wyglądają tak "od linijki", tylko efekt jest bardzo ładny i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Może jakaś od Teesy? Teraz na ich instagramie trwa rozdanie nowego modelu, jak dla mnie kosmos! Mam starszy model ale też jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat

jestem zachwycona lokówka Babyliss właśnie, mam model c632e. ogolnie uważam, ze technologicznie są to najlepsze chyba lokówki na rynku. Mam kruche i łamliwe włosy- niestety po mamie.. więc zależy mi na tym, żeby włosy wyglądały ładnie, bo wiadomo, ze lepiej się czuć też chcę. Podoba mi się w tej lokówce to, ze sama dobiera temperaturę do rodzaju moich włosów, więc jest mniejsze ryzyko, ze sama sobie je jeszcze bardziej poprzypalam i osłabiam, dodatkowo ma czarną ceramiczną powłoczkę, która jeszcze lepiej chroni włosy przed przypaleniem. Dodatkowym plusem jest jonizacja- loki po ich zrobieniu się błyszczą, są ładne- nie jakieś takie chamskie wielkie albo turbo malutkie- są ładnie naturalne, utrzymują się przez długi czas a nawet jak się "rozprostowują" to też to wygląda naturalnie. Moją poprzednią lokówkę też z tej firmy maiałam przez 10 lat, mam nadzieje, że ta mi posłuży tyle samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
Dnia 16.07.2019 o 14:28, Gość Ulka napisał:

Może jakaś od Teesy? Teraz na ich instagramie trwa rozdanie nowego modelu, jak dla mnie kosmos! Mam starszy model ale też jest świetna.

Tak! Są naljlepsze. Też od jakiegoś czasu mam ich lokówkę i teraz poluję na to automatyczne maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

🙁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

🙁🙁😀😁😂🤣😃😄😅😆😉😊😊😋😙😚🙂🤗🤩🤨😐😑😶🙄😏😣😥😮🤐😯😪😫😌😛😜😝🤤😒😓😔😕🙃🤑😲🙁😖😞😟😤😢😭😦😧😨😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kende

To może lepiej od razu lokówko-suszarkę? Zobaczcie - pro-sprzet.pl/suszarko-lokowka-pro-hair-styler.html To nie kosztuje jakoś specjalnie dużo, a prawie na pewno wam się przyda. Kwestia dopasowania odpowiedniej jakości rozwiązania. A jeśli kupisz sprzęt solidny, to masz rozwiązanie na lata, też efekty stosowania będą mega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta

zastanów się nad lokówko- suszarką, jest zdecydowanie lepsza od zwykłej lokówki, lepiej modeluje włosy i robi super loki a przy okazji suszy, więc nie tracisz dwa razy czasu. Ja mam u siebie Babyliss as545e kosztuje tyle co dobra lokówka, ma bardzo dobrą moc więc szybko suszy włosy, dodatkowo ma zimny nadmuch i jonizację, więc loki są trwałe i lśniące. Plus dodatkowo w komplecie dostajesz wymienne końcówki, wiec jak loki Ci się znudzą to możesz sobie zawsze je wyprostować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania
Dnia 27.07.2019 o 22:59, Gość Olga napisał:

Tak! Są naljlepsze. Też od jakiegoś czasu mam ich lokówkę i teraz poluję na to automatyczne maleństwo ;)

polecam tę automatyczną :)) loki same się robią :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia
Dnia 16.07.2019 o 14:28, Gość Ulka napisał:

Może jakaś od Teesy? Teraz na ich instagramie trwa rozdanie nowego modelu, jak dla mnie kosmos! Mam starszy model ale też jest świetna.

rzeczywiscie, wygląda odlotowo! może powiem mikołajowi że chce na gwiazdke.... 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lokówkę babyliss bronze shimmer, daje zupełnie inny efekt na włosach niż tradycyjna lokówka bo robi takie bardziej fale niż loki. Lubię nią układać włosy nawet na co dzień, jak jest jesień i jest wilgotno to moje włosy bez ułożenia źle wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłam sobie niedawno lokówkę curl styler od Babyliss, daje efekt luźnych fal, podoba mi się jak to wygląda, tego typu fryzura pasuje do wielu stylizacji, lubię lekko podpiąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×