Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martuskaa1

ktora spacerowka jest lepsza?

Polecane posty

Gość aniakkuuu
używam x-landera xa - generalnie bez zarzutów. Synek ma dużo miejsca, duże pompowane koła, lekko się prowadzi. Jedyny minus to wielkość jak np trzeba gdzieś jechać samochodem. Mimo że mamy kombiaka to zajmuje połowę bagażnika. Dlatego na wyjazdy zaopatrzyłam się w parasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakkuuu
co prawda modelu xs nie testowałam, ale wózek podobny jest do parasolki którą mam. Synek jeździ w niej bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cenowo roznia sie troche, a ile Twoj synek ma miesiecy? My obecnie mamy vectora V4 espiro ale chcialabym jakas lzejsza spacerowke tylko tez zastanawiam sie jak dlugo on w niej pojezdzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuśka,moj mały ma 9 miesięcy.Wózek ,który mam jest bezbłędny!!:) Lekko się prowadzi,synuś ma dużo miejsca. No i duże koła,terenowe opony,to też jest ważne. Mój wózek jest od urodzenia do 4 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie,!!!!!!!!!
przeciez 4 latki to juz w wozkach nie jezdza. lapiecie sie na jakies marne reklamy... pomyslcie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 4 latki moze i nie ale 2 latki raczej jezdza jesli chodzi o scislosc. Nie szukam wozka dla 4 latka tylko niespelna 2 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie,!!!!!!!!!,ja nie twierdze,że mój mały będzie jezdzil w wózku do 4 roku życia,napisałam do którego roku życia w tym akurat wózku możę dziecko jezdzic.I to nie jest reklama. Martuska,nie wiem co Ci doradzić,wszystko zależy od Twoich finansów itd.Ja wybrałam taki wózek,bo wiem ,że mój mały jeszcze trochę w nim pojezdzi. Twój jest dużo starszy. A o parasolkach slyszalam ,że są nzdrowe dla małych dzieci,bo kręgosłup jest nie usztywniony i dziecko jezdzi cały czas w jednej pozycji... Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuper ten wózeczek! podoba mi się. Ale rzeczywiście jakoś tak mało miejsca w nim....Ja jednak wstrzymałabym się z kupnem,masz naprawdę porządny wózek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież wózki parasolki
z linków zamieszczonych przez autorkę, mają jak najbardziej usztywnione oparcie i miejsca jest w sam raz:o. To nie dawne czasy, kiedy w taki wózek dziecko się niemal wpychało, a za plecami miało tylko nieusztywnioną szmatkę:o. Moje dziecko od kilku miesięcy jeździło (jeździło, bo kilka dni temu ukradziono mu), wózkiem "Ufo". To też parasolka i byłam z niej bardzo, ale to bardzo zadowolona! Kółka co prawda nie były pompowane, ale naprawdę radziły sobie z nierówną powierzchnią. Oparcie usztywnione i spokojnie można było je rozłożyć, gdyby dziecko przysnęło, a miejsca naprawdę w tym wózku sporo. Bardzo wygodny: http://www.babyexpress.pl/x-adventure-ufo,2,1,18,352.html Śmiało autorko możesz kupić któryś wózek z linków, zwłaszcza, że Ci się podobają. Obstawiałabym na ten z drugiego linka, ale i ten pierwszy nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak x lander
ludzie czy w polsce kazdy wiesniak ma x landera nie ma innych?polacy to taki dziwny narod jak jeden ma to i reszta mosi miec x lander jest piekny i ma byc, a tak szczerze to sa to beznadziejne wozki sla amortyzacja, twarde i brzydkie kolory w dodatku a ten bordo to tylko wsiok moze kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież wózki parasolki
Dodatkowy bajer, jaki posiada, to kolumienki i możliwość podłączenia iPoda. Nie stosowałam, moje dziecko na świeżym powietrzu ma inne zainteresowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×