Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kinky reggae

Tak mi dziś źle.....

Polecane posty

twardy :O jestem bardzo wrażliwy. "Oszukany facet nigdy nie powie głośno o tym, co go boli." pozory, zawsze mijaja sie z rzeczywistością. Nigdy już nie będe wstanie zaufać kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smutaj juz co? facet po rozstaniu podobno gorzej cierpi niz kobieta i chyba cos w tym jest.. musisz znalesc jakies pozytywy tej sytuacji... lepiej wczesniej niz pozniej... uwiez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz w stanie zaufac kobiecie. Zawsze, kiedy patrzymy na jakies wydarzenia z perspektywy czasu nie wydaja one nam sie takie straszne. Kazdego boli rozstanie, ale lepiej teraz niz po slubie, z dwojka dzieci na glowie. Jestes mlody, korzystaj z zycia zamiast sie zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie rozpaczaj zbyt długo, lepiej zajmij myśli czymś innym, idź na siłownię, pobiegaj, posprzątaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma juz nic . . .
Alkohol dzisiaj dozwolony. Trzym sie chlopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było to, niemożliwe do powtórzenia, uczucie. Tak głębokie. Siedzieliśmy razem, wtuleni w sobie, w ciszy. Godzinami i było jak w niebie. Jej zapach sprawiał że przez reszte dnia byłem szczęśliwy. Oczka :O Uśmiech, roztopił by każda krę. Jej głos... pokarm dla moich uszu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinky, romantyzm jest w tej sytuacji niewskazany, wspomnienia tym bardziej. Musisz wziac sie w garsc, nic innego. Nikt nie mowi ze bedzie ci latwo, ale nie masz wyjscia. Trzymaj sie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pociesz się, że niektórzy takiego uczucia nie doznali przez całe życie :) Lepiej zaznac troche nieba, choćby potem trzeba było pocierpieć niż żyć jak roślina przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×