Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Tak szczerze czy 15cm wystarczy?

Polecane posty

zawsze piekna i młoda pisze ci horoskop Co się rzuca w oczy- jesteś bardziej rak niż bliźnięta. Ascendent w raku. Merkury- czyli mimo wszystko życie domowe, rodzinne, wenus w raku- uczucia delikatne, łatwo się obrażasz, jesteś wrazliwa lubisz pomagać, lubisz dzieci i możesz mieć ich dużo bo i księżyc w raku- to potęguje skrytość i pamiętanie uraz. Powinnaś mieć męża bardzo opanowanego, dającego dużo uczuć i ciągłe zapewnienia o miłości. Możesz przedkładać rozrywkę nad obowiązki, odkładać wszystko na później, być roztrzepana i często ponosić tego konsekwencje, a nawet przegrywać- przez nieprzygotowanie się... ogólnie fiu bzdziu, ale masz dużo przyjaciół i jesteś bardzo towarzyska. Zawód to powinno być coś dodającego życiu energii, biznes, motoryzacja, sport. uważaj na drobne urazy,zlamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caryca kafetełe
autorze jak masz sprawny und zwinny język to i 10cm w majtymach nie będzie problemem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasandra ale to że mam dość duży obwód nie zmienia faktu że jakoś żadna mnie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich rudzielców chyba nie jest zbyt wiele? Mnie kręcą bruneci/szatyni z ciemnymi oczmi, a jestem z blondynem o niebieskich oczach, co prawda włosy ma w ciemnym blondzie, ale jednak blond ... także na to nie ma reguły, jak Cię trafi to koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudych nie jest zbyt wiele :P wiem że tak jest że raczej trafiamy na osoby nie pasujące do ideału stąd "dodatek" o blondynce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leviatan i kasandra co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×