Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość abrakebabra4848

leczenie zębów.

Polecane posty

Gość abrakebabra4848

witam. jestem w trakcie leczenia zębów. mam kilka pytań: -ostatnio miałam plombowane zęby czymś w rodzaju cementu, przez pierwsze dni ząb był bardzo szorstki. -dzis natomiast, mialam zakladaną plombę i normalnie naświetlaną jakimś fioletowym światełkiem;). nie znam się na tym, ale czy ktoś mógłby mi wyjasnic czym sie roznia te metody i ktora jest lepsza? dodam ze plomba robiona pierwszym sposobem wyglada lepiej, jest bielsza, a ta dzisiejsza taka jakby popekana,, -mam duzo ubytkow w zebach, we wrzesniu bede miala zakladany aparat staly.. musze rowniez oczyscic zeby i usunac kamien, dwie dentystki, dwie wersje: jedna mowila ze lepiej teraz przed leczeniem, a druga ze lepiej na koniec po wyleczeniu zebow.. jak jest naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oligsa

Z dziećmi trafiłam w końcu na odpowiedniego stomaologa u dr Cichonia. Leczenie jest takie, że dzieciaki się w ogole nie boją, nie ma awantur i strachu! Tak to ja mogę z nimi chodzić i leczyć ubytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo to w sumie dobre miejsce do leczenia zębów. A przede wszystkim kompleksowo można u nich się leczyć. wiec moim zdaniem klinika jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×