Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WiecznieZadowolona

Jedno kliknięcie, a dzięki temu szanse pomocy się zwiększa

Polecane posty

Gość tez kliknelam
i mam nadzieje, ze naprawde pomozesz kolezance:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
głos oddany :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka z bydgoszczy.
cos mi tu smierdzi,nie wieze ze tak o chcesz pomoc kolezance,a dalas do konkursu jej dziecko,jakby chciala sama by przystapila do konkusu!! a nie ze ty za nia zbierasz glosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina czytaj ze zrozumieniem. Na zdjęciu jest mój maluch, bawimy się zbieramy głosy, a jak wygramy nagrodę mam zamiar oddać. I śmierdzi Ci widzę dobre serce drugiego człowieka. Tak zgadzam się, rzadko się to zdarza, a jednak :) gorąco zapraszam do głosowania. Idzie nam już coraz lepiej, dzięki wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka z bydgoszczy.
a ja i tak wiem ze to dla twojego dziecka a nie dla kolerzanki,jakby twoja kolerzanka chciala wygrac sama by przystapila do konkursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrocza strona nalesnika
kobito,ty naiwna jestes czy jakas przygłupawa? przeciez wiesz, ze nie wygrasz, a z fotek twojego dzieciaka cieszy sie chyba tylko jakis najarany pedofil zrob mu jeszcze fotke z gołym siusiakiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka z bydgoszczy.
tez jestem tego zdania,a po 2 nie wieze ze oddasz jej cala nagrode niby!!! za kazdym razem slyszy sie jak wyzywaja matki ktore daja dzieci do konkursu,a cie niby chwala za niby dobre serce,smiechu warte!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no.....
karolinka,mimo ze mam podobne zdanie co ty, to polecam ci spadac stad,bo sie analfabbetko tylko kompromitujesz.....idz po slownik tłuku jeden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka z bydgoszczy.
bujaj sie wolny kraj i robie i mowie co chce!!! inne matki wyzywacie a same nie jestescie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielek_kisielek
mialam nie klikac bo nie chce mi sie wierzyc w ta historyjke no ale dzieciatko przecudne ze nie moglam sie oprzec glosik dodany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisielek_kisielek
WiecznieZadowolona mam 7 miesieczne diecko i daje mu male kawaleczki chleba z serem i jakos ladnie je a aluzja niezbyt ci wyszla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie...
Wedle wczorajszej obietnicy kliknelam :-) Na ktorym miejscu w tym konkursie jest twoj synek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubaaaa266
zadłosowae, nie wazne dla kogo kaszki, dla twojego syna czy dziecka kolezanki. Niech ma kto chce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Up uprp
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×