Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrrrrrrr

gumowe rękawiczki :(

Polecane posty

Gość wrrrrrrr

Witam, może ktoś ma pomysł co zrobić żeby dłonie tak okropnie nie śmierdziały po pracach domowych w gumowych rękawiczkach? Nie znoszę tego zapachu, który w dodatku wcale nie tak łatwo zmyć! Może to kwestia rękawiczek? ich jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
ja tam używam, potem myje normalnie ręce i nic nie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mi jak mnie kochasz
a jakich rękawiczek używasz? moje ręce też nie śmierdzą są rękawice,chyba jana niezbędnego-z zapachem -tylko nie wiem dokładnie gdzie ten zapach wewnątrz czy na wierzchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_19
Widziałam ostatnio w dużym Carrefurze rękawiczki (chyba z Jana Niezbędnego), które były wyściełane jakąś substancją z dodatkiem bawełny i były zalecane dla alergików. Nie kosztują niestety mało, ale mogłabyś je wypróbować. Może faktycznie będą dla ciebie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie śmierdzą tylko
jak się woda dostanie do środka - a tak wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie uzywam gumowych
rekawiczek tylko foliowe (takie jak na stacjach benzynowych), kupuję hurtowo i bardzo dobrze mi się w nich pracuję, dłonie tez nie smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrr
dzięki dziewczyny za rady 🌼 Faktycznie, chyba kupię takie foliowe albo chirurgiczne, takie cienkie, po takich dłonie były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję te lateksowe
cienkie w pudełkach po sto sztuk, bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ręce też nie śmierdza po rękawiczkach. Kupuje w kaufladzie takie wysciełane bawełna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobny problem z tym, ze uzywalam gumowych rekawiczek do prac w ogrodzie. W koncu przerzucilam sie na takie http://www.agro-hurt.pl/rekawice i jest o wiele lepiej. Moze i one beda sie nadawaly do prac domowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy po prostu z czego są zrobione. Najtańsza guma niestety śmierdzi i już. Możesz założyć pod spód lateksowe rękawiczki takie obcisłe i powinno być ok. Ewentualnie sprawić sobie coś tego typu www.larkis.pl/index.php/pl/produkty/rekawice .One są droższe, ale na bardzo długo wystarczają i nie ma opcji żeby ci pękły przy myciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie używaj gumowych tylko inne, są przecież różne typy. Zobacz choćby tu http://www.agropomoc.pl/ mają różne ochronne akcesoria. Znajdziesz na pewno coś dobrego ,bo gumowe to porażka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam takich z marketów i różnie bywa, najczęściej nie są złe, ale dośc szybko się psują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest zależne jakie rękawiczki kupujesz a także ich jakość. Ja dawno temu kupiłem parę od www.larkis. i do dziś służą mi jak nowe a co najważniejsze : dłonie brzydko po nich nie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie sprawdzają się też rękawice winylowe. Ja też nie lubię tych gumowych i już od jakiegoś czasu zamawiam tutaj: http://www.essenticare.eu - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reka reke kryje

lateksowe sa mimo wszystko caly czas najwygodniejsze

http://www.skamex.com.pl/oferta/rekawice/rekawice-diagnostyczne/rekawice-lateksowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia

Lateksowe są dużo lepszym rozwiązaniem. Zamawiam essenticare.eu z tej stronki i są bardzo fajne, komfortowe, dłonie się  ie pocą i nie wysuszają. Też nie uciskają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×