Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość celestyn

Kuchenki Amica - warto kupić?

Polecane posty

Gość celestyn

W ostatnich latach bardzo poleciała w dół jakość AGD nawet uznanych marek. Kuchenki Amica w przeszłości miały dobrą opinię - jak jednak jest teraz z nowymi kuchenkami? Zastanawiam się nad kupnem: http://www.agito.pl/kuchnie/amica-601ge-3.43-zptmykdna-w-eco.0.395231.html?attr=2255-283486 Czy ktoś ma ten albo podobny model i może powiedzieć coś na temat jej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ta sama
i nie narzekam na jakosc :) kuchenka ma juz jakies 15lat i dalej jest sprawna tak samo piekarnik ktory jest na prad. Jestem zadowolona. Gdybym kiedys kupowala kuchenke to tez bym taka kupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tej firmie nie ufam niestety - zle doswiadczenia,ale ta kuchenka ma jeden plus - jest to szerokosc,60 cm,czyli nie taka standardowa - a te 10 cm roznicy naprawde duzo daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką kuchenkę już 12 lat,zapalacze w pokrętłach zepsuły się bardzo szybko a reszta działa do dziś.Powłoka samoczyszcząca w piekarniku nic nie daje,bo jak wypala się tłuszcz to się strasznie kopci i śmierdzi,więc nie dopuszczam do tego,żeby się zabrudziła np. pryskającym tłuszczem z kurczaka. Ogólnie to nie polecam,bo szkoda pieniędzy na te niby bajery,które i tak nie zdają egzaminu przy dłuższym użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuchenka jak kuchenka, rozumiem, że decyzję o ślubie i nowej pracy to trzeba konsultować, ale żeby nie umiec podjąć decyzji o kupnie kuchenki... o kolor gaci też się pytasz na kafe? Matko Boska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwódkaaa ---> co złego jest w zasięganiu opinii innych użytkowników, zwłaszcza dotyczących jakości sprzętu?? Twoim zdaniem powinien kupić kilka modeli, przetestować sam, wybrać najlepszy, a resztę sprzedać z utratą wartości? Jak to sobie wyobrażasz? Nie masz się czego czepiać? Lepiej idź gary pozmywać, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia, durna kwoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celestyn
Kupic byle co jest bardzo łatwo. I bardzo łatwo jest wyrzucić pieniądze w błoto. Wg czego należy się kierować przy zakupie sprzętu AGD? Wyglądem? Bzdura. Ilością funkcji? Skąd. Marką? Marki się zeszmaciły. Ceną? Kompletne buble nierzadko kosztują kosmiczne pieniądze. Jedyną pomoca mogą służyć użytkownicy. Chciałbym kupić kuchenkę która wytrzyma 10 lat a nie padnie po dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ma ten lub bardzo podobny model 3 rok i sobie bardzo chwali. Dobrze piecze i myje się. Ciasta czy mięsa dobrze wypieczone. Mnie tylko wkurzają uchwyty bo są dość krótkie i są w nich zapalarki. Nie każdy potrzebuje wybajerzonej kuchenki. Sprzęty z amici mają różne opinie ale akurat kuchenki dobre - pralki tragedia nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchenki amica to największy szajs. Miałem kiedyś amicę supernowa, piekarnik przypalał z jednej strony, bardzo szybko zepsuł się programator, pod największym palnikiem przypalała się płyta. Jedyna jej zaleta, to że nie śmierdział piekarnik. Teraz kupiłem nową amicę, to dopiero arcydzieło. śmierdzi piekarnik mimo wielokrotnego wypalania, że można się udusić a dom 2 dni trzeba wietrzyć i nadal śmierdzi. Serwis twierdzi że jest sprawna. Nie włączałem piekarnika żeby ich nie otruć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba masz pecha,bo ja miałam Amicę ponad 20 lat,a teraz mam znowu nową,też Amicę, i jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchenka Amica ,dwa miesiące po gwarancji -złom . Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszny szajs szybko się psują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara55

Mam kuchenkę. Piekarnik do bani, ciasto prawie wcale nie wyrasta, spód niedopieka, na pokrywie bardzo szybko pojawiły się brązowe smugi od gorącego powietrza z piekarnika, często problem z odpaleniem palników, no i te ślizgające się w dłoni okrągłe pokrętła. Nigdy nikomu nie polecę tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchnia amica

Odradzam zdecydowanie firmę Amica, przynajmniej jeśli chodzi o kuchnię indukcyjną wolnostojącą 614IES3.374TSDPHBQ(XXL). Kupiłem i niedługo potem sprzedałem, woda gotuje się pulsacyjnie podczas gdy w innej płycie indukcyjnej np. Samsung NZ64H57479K regulacja temperatury odbywa się w sposób płynny. Zdecydowanie odradzam, bardzo niewygodna w użytkowaniu, bardzo utrudnione wolne gotowanie. Poza tym płyta grzewcza przy wycieraniu wilgotną ściereczką wyglądała jakby była rozwarstwiona, a numeracja na gałkach poprzestawIana, najpierw 3 potem 2, ale to i tak małe problemy w porównaniu do powyżej opisanej regulacji temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie kupujcie kuchenki AMICA,ja zrobiłam ten błąd,że ja kupiłam,piekarnik do bani,ciasto nie wyrasta,wyrzuciłam już nawet nie zliczę,piekłam,a raczej próbowałam,kombinowałam z ustawieniem na każdy możliwy sposób,ale nic to nie dało.Poszłam do sklepu nie tego w ktorym kupiłam kuchenke,ale do innego.Miły Pan  pojasnił mi,że kuchenka AMICA jest składana w TURCJI,CHINACH, a sądziłam że to poprostu Polska kuchenka i będzie OK,niestety nie jest i ostrzegam pytajcie o producenta,a potem decydujcie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×