Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdnfgu gf

***** pierwsze jabluszko ****

Polecane posty

Gość fdnfgu gf

dzis ok 18 chcę podać córci po raz pierwszy inny posilek niz mleko - starte jabluszko. muszę je ugotować czy mogę normalnie zetrzec na tarce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
możesz łyżeczką poskrobać surowe, jeśli to pierwszy raz to zje tylko troszeczkę najpewniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tarłam na tarce, ale za radą mojej mamy wszystkie nowości daję rano (no, przed południem)- łatwiej w ciągu dnia zauwazyć jak coś nie tak, a w razie np. bólu brzuszka lepiej w dzień to przerobić niż męczyć dziecko w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśnia1234
zeskrobać łyżeczką albo najlepiej na pierwszy raz ze słoiczka. Ja bym na Twoim miejscu poczekała do rana, na noc nigdy się nie daje nowości ani leków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowo
no właśnie ja też bym sugerowała rano. Mój synek miał rewolucje żołądkowe po marchewce, która powinna być neutralna, a jednak zaszkodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama26
dokładnie - nowości itd zawsze rano - nigdy na noc - aa i trze sie na plastikowej tarce z tego co słyszałam - nie metalową - ale sama dawałam ze słoiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mamaaa 26
to juz nie te czasy,ze na metalowej tarce sie nie trze.te tarki juz nie sa toksyczne..20-30 lat temu byly. troche do tylu jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×