Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panterka11075

po 5latach od pierwszej miesiączki mam wciąż BARDZO NIEREGULARNE

Polecane posty

Czy to jest normalne? Mam 18lat i nie wiem czy pójść do lekarza. Czasem mam co 90 dni potem 50 40 dni...Nie jestem już dziewicą i trochę się boję badań...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selin dijon
Czemu boisz się badań? Co to ma wspólnego z Twoim dziewictwem? Jak nie masz błony to łatwiej Cię zbadać, czy zrobić usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie do 18 roku życia miesiączki mogą być nieregularne. Na pewno nie zaszkodzi skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślicie? ale i tak się boję, ale tylko ja z moich koleżanek mam takie... Czasem mam nawet co 2 tyg, czasem trwa 2 dni czasem tydzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiekja
mam 23 lata, miesiączkuję od lat 11 i do dziś mam nieregularne. od paru lat chodzę regularnie do ginekologa - świetnego! - i robię wszystkie potrzebne badania i nic mi nie jest. chill out :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selin dijon
byłaś w ogóle kiedyś u ginekologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiekja
grunt to być stale pod obserwacją lekarza. pójdź do ginekologa, niech ci zrobi cytologię, usg pochwy, zbada poziom hormonów, jednym słowem wszystko, co potrzebne - jeżeli wyniki będą dobre, to nie ma co się martwić. jeżeli będą złe, będzie trzeba ci ten okres wyregulować. proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jak sie ma 18 lat to mozna jeszcze miec nieregulanre miesiączki, ale 90 dni... to oznacza, że czasem masz (jak sama piszesz) okres co 2 tygodnie a czasem nie masz go 3 miesiące, ja bym poszła jednak do ginekologa, warto zrobic badania hormonalne i sprawdzić czy nie masz jakiejś trobieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj dalej. Niech problemy się utrwalają a potem płacz że dziecka nie będzie. Co tam ,że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam 2 lata temu u ginekologa ze względu na bardzo bolesne i pani zrobiła mi usg i wszystko było dobrze. Dała mi silne leki przeciwbólowe na receptę, których nie biorę bo szkoda mojego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to 2 lata temu Ci wyszło dobrze usg, teraz moze byc inaczej + warto zrobic jeszcze inne badania, może nic Ci nie jest, ale trzeba to sprawdzić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×