Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mucha_29

odmowilam przyjscia na slub

Polecane posty

Gość ssgssgsggsggs
Ja rowniez dostalam zaproszenie na slub i wesele bez dzieciakow. Rowniez odmowilam, bo mlodszego nie mam z kim zostawic, a wesele jest prawie 400 km ode mnie , wiec w gre wchodzilyby 3 dni. Ale zeby sie z takiego powodu obrazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_29
Wow, ale jadu... Szok. Chyba niektore z was nie zrozumiały o co mi chodzi. Dla mnie slub to jest wydarzenie rodzinne i tak powinno byc swietowane. W gronie najblizszych i przyjaciol. Moje dziecko zostalo jakby z tej rodziny wykluczone, poniewaz nie zostalo ujete na zaproszeniu. Ja rozumiem, ze zabieranie dziecka na wesele moze byc dla kogos niewygodne. Ale.. dzieci sa rozne. To do mnie powinna nalezec decyzja, czy chce dziecko zabrac czy nie. Chetnie zabralabym dziecko na ceremonie w kosciele, a poźniej oddala pod opieke babci- mojej mamy - ktora nie jest proszona na to wesele. Na moim slubie a pozniej na przyjeciu weselnym bylo duzo dzieci i jakos nikomu nie przeszkadzaly. Nie wyobrazam sobie aby mialo ich nie byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
ja zapraszalam z dziecmi ale ze starszymi, mama nadZieje ze nikt mi 3 lataka na wesele nie przywlacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
mucha 29 a czy zapytalas czy mozesz zabrac dziecko a oni ci powiedzieli ze nie?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_29
Nie pytalam, bo wcale nie chce go zabierac. Mi chodzi o sam fakt, ze moje dziecko zostalo wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaaa
ale czy nie dociera do ciebie ze to wcale nie znaczy ze masz przyjsc bez dziecka??????? taka glupia jestes???? to ze nie napisali na zaproszeniu ze z dzieckiem nie znaczy ze bez dziecka wiem bo sama niedawno zapraszalam gosci u pisalam z dziecmi tylko wtedy kiedy dziecko ma juz no 10 lat i bedzie siedzialo przy stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____------______------_____
dzieci nie sa zapraszane bo koperty z kasą nie przyniosą i nie piszcie że nie!! a za miejsce trzeba zapłacić jak za starego!!! TAKA JEST PRAWDA! Wesele jest dla gości!!! a nie dla młodych! WÓDKA do OKA dziecku nalała się!!hahaha co wy macie za meliniarskie wesela????:-)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_29
Sorry ,a el wasz poziom jest zalosny. Narawde nie wiem na jakie wy wesela chodzicie. U mnie nikt sie nie upil, dzieci za welon nie ciagnely, nie ryczaly w kosciele i nic podobnego. Na przyjeciu ladnie sie bawily w swoim gronie. Kto chcial sie bawic bez dziecka to przyszedl bez. Niektore osoby odwiozyly dzieci w polowie wesela do domu i oddaly pod opieke niani, czy babci. Na dvd z slubu mam teraz cala rodzine w komplecie. A jeszcze za pare lat bedzie milo wspominac jak dzieciaki wyrosly. Jestem w szkou, jakie z was sa egoistki i jakie wiesniackie wesela robicie, ze dziecko nie moze sie narmalnie pobawic. Szok szok szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_29
i jeszcze jedno wesele to impreza rodzinna i dla dzieci i dla doroslych. No chyba , ze to popijawa w remizie, to rozumiem. Ale to trzeba na zaproszeniu napisac, ze zapraszacie na ostra libacje alkoholowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert67890/()=?
CZYTAM I CZYTAM i definitywnie dzieci na weselach nie maja nic do szukania,kuzynka postapila z wszystkimi zasadami savior vivre, radzilabym autorce poczytac cos na ten temat i dopiero puscic wodze fantazji.A moze sylwester tez spedzasz z" dzieciatkiem"do rana bo do rodziny nalezy? a rodzina jestes ty i maz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obrazaj sie, bo mlodzi naprawde nie musieli miec na mysli nic zlego. Moja kuzynka jest srednio dobrze sytuowana i zaprosila moja mame, a mi wyslala tylko zawiadomienie. Z moja mama lepiej sie dogaduje i nie czulam sie tym faktem urazona. Nie badz taka drazliwa... powody moga byc rozne, a ten, ktory podalas (wykluczanie dziecka z rodziny) przychodzi mi do glowy na 100 miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_29
Calluna79 dzieki, wreszcie jakas kulturalna wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_29
Pewnie pojdziemy na ten slub. ale swoje robi mussialam pokazac w tej sprawie. basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert67890/()=?
MUCHA 29 jestes naprawde tepa strzala,ja zapraszam znajomych bez dzieci nawet na wieczorne spotkania towarzyskie bo chce porozmawiac i w swoim gronie posiedziec a nie zabawiac i ciumkac do dziecuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____------______------_____
hahaha dlaczego jest tempa? bo ma inne zdanie niż ty!qwert.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert67890/()=?
do kropki z kreska------pomysl myslenie ma przyszlosc i wniosek sam sie nasunie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____------______------_____
a Ty kim jesteś,że ludzi obrażasz qwert...??? zastanów się zanim cos napiszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam?!?!?!
nie no dajcie spokoj,niech autorka nie dizie na wesele,bo jej 2letni dzieciak,nie zostal zaproszony. ona nie rozumie,ze tak malych dzieci nie zaprasza sie na wesele!!!!! wymadrza sie,a nie wie jak jest. to,ze ona zaprosila na swoje wesele bachory to jej sprawa. widocznie ma bardzo spokojne dzieci w rodzinie :/ tak czy siak,ja tez nie zapraszam z dzieciakami, chyba,ze maja juz naście lat. no ludzie, to impreza do rana, a nie plac zabaw. potem te matki biegaja po sali. eee nie, to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
Już ktoś pisał chyba na pierwszej stronie: nie można normalnie zadzwonić do Młodych i zapytać, nawet żartem: "a o mojej... zapomnieliście, co?" Albo spytać wprost: "czy możemy przyjść z naszym dzieckiem?" Ale nie: forma formalina nie została zachowana, bo nie ma dziecka wpisanego w treści zaproszenia. Ja pierdzielę :O Gombrowiczem zalatuje w czystej Formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam dziecko i co z tego
widze niezła dyskusja :) duzo kontrowersji wywołał wpis o nalaniu się wódki do oka dziecka - wiec opiszę - Rodzice akurat nie pili, bo trzeba biegać za małym, mama próbuje na siłę wmusić dziecku tort, bo przecież" musi maluch sobie pojeść wszystkiego", mały wierzga kopytami, żeby uciec mamuśce, kopie, trafia w zastawę gościa innego, wywala na niego krokiety i wszystkie picia, w tym wódkę z kieliszka, która trafiła rzucającego się dzieciaka w oko. Nie mówiąc o mamuni, która miała na sukni barszcz :) I wbrew pozorom - wesele z pełną klasą, eleganckie i pięknie zorganizowane. Jedyne zamieszania robiły dzieciaki, które zostały przywleczone przez bezmyślnych rodziców. Koło 24tej wszystkie jak jeden wyły i były marudne ze zmęczenia. co w tym fajnego? To dzieci były jak bydło na tym weselu, które bez nich byłoby pięknym przyjęciem z klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENAxXx
i bardzo dobrze co innego dzieci siostry czy brata ale kuzynostwa?jakby tak każdego wziąć z dzieckiem to się uzbiera 20dzieciaków 2-7 letnich które będą biegać, krzyczeć jeszcze się poparzą, wywrócą i narobią problemów a to nie jest przyjemne dla państwa młodych i gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
Mnie ostatnio na weselu rozwalił widok dziewczynki, tak na oko 7-8 letniej, śpiącej na kanapie w hollu restauracji. Żal mi było dzieciaka, bo można było go odprowadzić do domu, ale po co? Niech padnie na nos :O I też nie rozumiem zachwytu rodziców, zwłaszcza mam, nad niesfornością dzieci, ich wpychaniem się między młodych podczas tańca, skakaniem po ławkach w kościele, czy ściąganiem na siebie talerzy albo marnowaniem jedzenia dla samej zabawy w rozgniatanie kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsgsgsgsg
(...)ale czy nie dociera do ciebie ze to wcale nie znaczy ze masz przyjsc bez dziecka??????? taka glupia jestes???? to ze nie napisali na zaproszeniu ze z dzieckiem nie znaczy ze bez dziecka wiem bo sama niedawno zapraszalam gosci u pisalam z dziecmi tylko wtedy kiedy dziecko ma juz no 10 lat i bedzie siedzialo przy stole(...) Nie normalnie ta wypowiedz mnie powalila. Oczywiscie ,ze jesli w zaproszeniu nie napisano, ze z dziecmi, to zaporszenie jest tylko i wylacznie dla rodzicow. A pozniej zdesperowane panny mlode zala sie na forum, jaka ta rodzina niekulturalna , czytac ze zrozumieniem nie umie i przyszla z dziecmi. W zaporszeniu powinny byc ujete wszystkie zaproszone osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zapraszałam z dziećmi
ale nie dlatego że chciałam tylko żeby takie zadufane mamuśki jak autorka przyszły a nie żeby zostały w domu nie informując nas a ja zapłacę za puste miejsce.Uważam że wesele to nie impreza dla dzieci i prawda jest taka że matki je biorą aby je ubrać jak księżniczki i się nimi pochwalić przed rodzinką. Na miejscu autorki po prostu spytałabym młodych czy dzieci są również zaproszone bo może celowo zostały pominięte.I nie robiła scen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałka123
No ale ważniejsze jest chyba zrobienie sceny, niż zwykłe zapytanie się Młodych, bo to już "nie honor", skoro tacy chamscy i bezczelni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________________________
też mam dziecko i co z tego- masz bydło w rodzinie więc co się dziwisz że wódka leci dzieciom do oka i gienek potyka się o dzieci:D serio chciałabym to na żywo widzieć, lubię pośmiać się z chlewu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaa
jak mi jakis dzieciak bedzie przeszkadzal na MOIM WESELU to mu osobiscie zroce uwage, bede niedobra ciocia ale nie pozwole zeby te male potworki zniszczylu mi uroczystosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaa
sgsgsgsgsgsg chyba jestes pojebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaaaaaaaaa
moja siostra ciuoteczna ma 5 dzieci w wieku 1,5 - 10 lat i jej na zaprozszemiu napisalam z dziecmi ale takiej co ma tylko 1 dziecko 2 letnie nie napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona :(
Po co dzieci na weselu? Mojej bliskiej koleżance coś strzeliło do łba i w trakcie mojego wesela przyniosła swoje dziecko. Niemowlę zaczęlo oczywiście od razu ryczeć na widok tylu obcych osób i od głośniej muzyki, na szczęście szybko zostało odniesione z powrotem do domu. Naprawdę nie wiem po co je przyniosła, pochwalić sie chciała czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×