Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropeczka87

Boje się iść do jakiejkolwiek pracy.

Polecane posty

Boje się iść do jakiekolwiek pracy.A przecież zarabiać trzeba jakoś się utrzymać. Zwyczajnie boje się że coś zpartole , zepsuje , nie zrobie nie uda mi się , albo nie dam rady....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa26
mam podobnie, mam 26 lat a tylko dwa razy w życiu pracowałam raz 6 miesięcy drugi raz 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrrttytyuyuy
ja mam tak samo, 26 lat, nigdy nie pracowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale nie mozna tak zyc ..tzn ja nie moge bo nie jestem na utrzymaniu rodziców wyprowadziłam sie by sobie z tym wszystkim poradzic a teraz nie wiem .... nie chce wracac do domu z podkulonym ogonem ,ze mi sie nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrrttytyuyuy
to z czego ty zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrrttytyuyuy
a ile placisz za wynajecie mieszkania? tez wlasnie bym chciala sie wyprowadzic od rodzicow, cos wynajac, chociaz na kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
450 zł ale wynajmuje pokoj studencki .Ktory zamierzam zmienic bo jest po zboju drogo a w mieszkaniu wszystko do wymiany...ale niewazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednamalpa26
mój mąż pracuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naddgarstekkkkkkk
a w jakim miescie? 450 zl to calosc oplat czy dochodza jeszcze jakies inne oplaty? szukam w poznaniu i nie wiem czego sie spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrrttytyuyuy
no ale przynajmniej troche pomieszkalas sama, z dala od rodzicow, i jakie wrazenia? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrrttytyuyuy
ja bym chciala wynająć jakis pokoj w trojmiescie bo mam tam chlopaka. tez nie chce wychodzic za mąż, po co sie spieszyc, fajnie byc wolnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam sama od lutego. Ciesze się bo to był mój cel.Nikt mi nie gadera nad uchem , odpoczełam od domowej atmosfery , robię co chcę...Ale samotnośc w duzym miescie jest dobijająca maksymalnie. Czuje się tą samotnośc jeśli nie pochodzi się z tego miasta....Obecnie pomieszkuję w Łodzi.Płace 450.Ale zadna rewelacja .Mam tylko neta.Tv nie mam , mieszkanie w stanie do remantu krótko mówiac, ale facet bierze od 4 osób bo 450 i nie robi tu nic bo po co...A musiałam wynajac tu pokoj bo wtedy nie było tak duzo ogłoszen a ja chciałam szybko cos cokolwiek wynająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sesje powiedzmy zakończyłam. Teraz mam trochę przerwy by poszukac pracy , ale się boję..oszczędności się kiedyś skończą i trzeba coś robić w tym życiu,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttrrttytyuyuy
mnie tez wlasnie wkurza to gderanie nad uchem, musze uzbierac troche kasy i tez sie wyprowadzic na jakis czas, odpoczac od rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw przemysl sprawe czy warto....-warto ale trzeba wiedziec czy sobie człowiek da rade w zyciu....a ja srednio to widzę....Ale jakos radę musze dac sobie mimo swoich obaw leków stresów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzekomo? dobre sobie ! to chyba normalne ,ze jezeli sie mieszka na początku w inym mieście samemu , to ma się różne obawy i lęki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiemasz
Sram mordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciagne od rodzicow kasy czubie Nie wierzysz ze mozna zyc z oszczednosci??? w tamtym roku byłam na stażu i zaoszczedziłam sobie przez rokm i z tego zyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiemasz
Przepraszam, tak mi się zrobiło od masturbacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiemasz
z gracją i szykiem obciągam z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaksiemasz
to ile ci placili za ten staż ciekawe jak można żyć z oszczędności ze stażu :D z najmniejszej pensji oszczędności i oplacenie mieszkania buhahaha i do tego w tamtym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sailor85
czemu się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×