Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Jeszcze o psychologi...Najlepiej to pójść studiować coś co się lubi zdecydowanie wtedy jest łatwiej a nie taka rosyjska ruletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Jeszcze o psychologi łatwiej jest studiować bez przymusu obierając kierunek który naprawdę Cię jara a nie tak żeby robić cokolwiek...No a może łatwiej jest przebierać w tych ciemnych typach?:-Dtakiego z pierwszej łapanki zdrady nie wybaczam to dla mnie czysta kpina - nie rutyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyrozumiale - Wspaniale
Jeszcze o psychologi łatwiej jest studiować bez przymusu obierając kierunek który naprawdę Cię jara a nie tak żeby robić cokolwiek...No a może łatwiej jest przebierać w tych ciemnych typach?:-Dtakiego z pierwszej łapanki zdrady nie wybaczam to dla mnie czysta kpina - nie rutyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy mężczyźni są trochę bardziej doświadczeni i to ich różni od innych, mają inny pogląd na życie, świat... szanują i chcą być szanowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę pogadać na każdy temat, na każdy temat mam swoje zdanie lecz jeszcze bardziej chcę poznać Twój własny pogląd... nie oceniam lecz doceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to przypadkowa kolejność? Czy to facet normalny czy już ideał? piszę o sobie, bo uważam się za normalnego, a lat dwunastu już nie mam haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was najmocniej, ale coś mi internet szwankował. I tak cały czas mi wyświetało błąd i błąd. To ciągle wpisywałam na nowo i błąd. Dodatkowo jak odświeżałam to nie widziałam moich postów. Przepraszam najmocniej za taką ilość tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do psychologii, był to mój swiadomy wybór. Od gimnazjum wiedziałam, że chcę studiować psychologię. W liceum robiłam wszystko, żeby dostać sie na UAM. Była to naprawdę przemyślana decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×