Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Robert, wiem, że ideałów nie ma, ale te kilka cech, które wypisałeś były dla mnie nierealne w jednym zestawie:). Miło, że Ty taki jesteś. Jednek muszę szczerze powiedzieć, że nie przypuszczałam, że tacy mężczyźni istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, być może dostrzegam same wady u facetów, których spotykam, bo mnie skrzywdzono. Może czasem tak być. Szkoda, że nie dane mi było spotkać Ciebie na swej drodzę. Może bym nie miała takich trudności ze znalezieniem odpowiedniego partnera... Cóż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję... Przechodniów nie zaczepiam:) a po wyglądzie to trudno określić... Jest to praktycznie nierealne. A nie jestem typem osoby, która co weekend imprezuję:). Taka nietypowa studentka... Ale studencki styl życia by mnie chyba zabił, dlatego mieszkam sama i z imprez studenckich wybieram głównie domówki. Być może za mało się kręcę. Czasem bywam w teatrze, choć teraz będę miała przerwę jakoś do października, tam raczej trudno w tych czasach znaleść plus minus rówieśników... Choć jak sobie tak teraz myślę to jest jeden facet, którego często widuję i wygląda na normalnego. Fakt faktem nigdy z nim dłużej nie rozmawiałam. Ma 42 lata i to nie byłby w sumie dla mnie problem, choć to duża różnica wieku. Problemem byłby ten fakt, że ma żone i syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślałem o zaczepianiu ale obserwacji, wiesz kobieta potrafi uczynić by on zapatrzył się w nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był taki temat; czy kobieta powinna obciągać czy nie? czasem wystarczy temat rzucić by złowić niezły okaz, sprawdzić kto jest kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mowie, ze nikt sie we mnie nigdy nie zapatrzyl, byly przypadki nawet chorobliwe, ale zalezy mi na normalnej znajomosci... Piękna nie jestem, troszkę ciałka mam za dużo... Osobiście mi to nie przeszkadza, ale wiem, że faceci potrafią za mną szaleć. Nie wiem czemu, ale chyba przyciągam słabych osobników, bo sama jestem dość silną i samodzielną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obciąganie... Ciekawe nawiązanie podałeś, ale chyba wiem co masz na myśli. Wypowiedzi były też napewno różne, choć tematu nie czytałam to dużo mogę sobie wyobrazić. Tyle, że wydaję mi się, że szanujący się człowiek o pewnych rzeczach nie mówi... Tak myślę, może się mylę, ale ja się szanuję i pewnych kwestii nie poruszam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szanuję każdego i nie oceniam ale po wypowiedzi lub żartach można poznać wartościowych osobników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie tych dookoła.... czy kobieta to robi czy nie to nie mi jest to oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale spójrz na to też inaczej. Ja mam takie podejście, jeżeli już weszliśmy na temat obciągania, że czy się to robi czy nie to jest ok, ale już samo mówienie o tym jest brakiem szacunku do samego siebie, bo jest to na tyle intymna rzecz, że powinna zostać między dwoma kochającymi się osobami. Tak jak np. Partner mówi co robił z partnerką to jest to z jego strony brak szacunku do niej, tak? Nie wiem może mam staroświeckie myślenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andyy
Pewnie ze sa bo ja taki jestem Ponoc przystojny w dodatku nie pije i nie pale ;p ale samotny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem co chcesz powiedzieć lecz jeśli problemem jest akceptacja środowiska (kafeteriańskiego, wyuzdanego) to trzeba spróbować zrozumieć i ja próbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andyy
Bo zakochany po uszy ale w kims nie wlasciwym i jakos nie umiem sobie znalezc innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andyy
Bo ona ma chlopaka od 2 lat :/ i miala go rzucic dla mnie ale on jakies tam problemy z sercem zaczal miec i o :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszlam do szkoly rok wczesniej niz rowiesnicy, wiec w wieku 18 lat juz poszlam na studia. Jednoczesnie psychologia i logopedia, rok pozniej zaczelam studiowac zarzadzanie, czyli jak dobrze liczysz prawei na raz trzy kierunki. W tym roku zdalam licencjata z psychologi i logopedii. Za rok zarzadzanie. Utrzymuję się sama bo miałam pomysł na życie. Jeśli liczyłeś to mam 21 lat. Zazwyczaj osoby, z którymi rozmawiam nie wierzą w to. Jestem dość poważna jak na swój wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×