Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Powiem Ci szczerze, że czasem przeraża mnie to, że tak poważnie podchodzę do życia, często zazdroszczę rówieśnikom tego braku zmartwień, ale jakoś nie potrafiłabym siedzieć na kieszeni rodziców. Stać ich na to, żeby mnie utrzymywać na studiach, ale wolę coś robić już na własny rachunek, mieć zabezpieczenie na przyszłość. Jestem kobietą, mam dość silny instynkt macierzynski, wiec jak znajde partnera zyciowego, bede chciala zalozyc rodzine, i nie bede sie bala czy starczy mi do 1 i czy moje dzieci bedą miały co jeść, a chyba dzieci to poważna decyzja a nie ''widzi mi się''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nadzieję, że nie uciekniesz... Kiedyś bywałam na czatach i czasem mi się nawet całkiem fajnie gadało. Gdy przychodził temat wieku bywałam wyzywana od gówniar, małolat itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mną też różnie bywało, nie każdemu podobają się Twoje cechy, pamiętam komuś doradzałem, a kiedy poprosiłem o kontakt gg by samemu poszukać pomocy nagle okazało się, że nie, że za stary, a kim to ja jestem itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się akurat wydaję, że jestem dość ciekawą osobą, mam ciekawe pasję itp, ale czasem jestem zbyt powazna, choc chyba jest dobrze, radze sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiadomo, każdy ma inne kategorie, w ktorych postrzega innego człowieka... Dla jednego mozemy byc, za mlodzi dla drugiego za starzy... Mozemy byc zby atrakcyjni, a jednoczesniesie w ogole nie podobac itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie szukam, bylam wkurzona na facetow, zawsze zle trafialam i akurat zalozylam temat. Choc swietnie mi sie z Toba pisze i udowodniles mi, ze prawdziwi mezczyzni istnieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyślę do Ciebie maila:) teraz niechcę za bardzo:) wiesz korzystam z internetu w telefonie i mogę przeglądać jedną stronę na raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×