Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Wczoraj miałeś apetyt na coś innego niż jedzenie, a mnie zastanawia, czy wprowadzacie czasem jakiś ciekawy smaczek do sypialni. Różnego rodzaju polewy czekoladowe, trustawkowe itp, bita śmietana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie głodomory moje! ;) Naleśniczki? Uwielbiam! Na słodko of course z jakimś dżemem albo serkiem :) mmmniam ;) A sypialnia póki co służy mi jedynie do spania :D No nic idę zobaczyć co mam na obiad, bo niedawno wróciłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź na pierwsze pytanie
tematu. Są, ja jestem normalny przynajmniej według podanych kryteriów. :) Nie użalam się nad sobą, można ze mną pogadać (niektórzy mówią, że jestem gadułą :)). :P Ale mogę zapytać czy są normalne dziewczyny :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płytka wyobraźnia to kalectwo ;) Odpowiedź na pierwsze pytanie - Pomijając fakt, że czasem mają tzw. głupawkę (jak każdy zresztą), to znajdą się normalne kobiety :) Pewnie nieliczne, ale są... chyba że uznajesz kompromisy to znajdzie się ich wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź na pierwsze pytanie
Ja młody jestem mam 22 lata. Jak na razie miałem jedną dziewczynę, ale to była tragedia. Można powiedzieć, że na pierwszych spotkaniach była zbyt "chętna", poznałem ją przez net. Ja tam szukam kogoś normalnego. Sam nie jestem jakiś szczególnie przystojny, dbam jednak o siebie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×