Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

czy w przedszkolu daja landrynki????

Polecane posty

Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

moja córka od wrzesnia idzie do przedszkola, no i ostatnio moja kolezanka chciała moja córke poczęstowac landrynkiem , powiedziałam zeby jej nie dawałą bo moja córka nie potrafi ich jeszcze jeść, a koleżnka mi na to, a Ty myslisz ze w przedszkolu to jej nie dadza?? No i zastanawiam sie czy faktycznie daja dzieciom w przedszkolu landrynki?? przeciez istnieje ryzyko zadławienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrgb
nie nie dają landrynek a jedzenie przedszkolanki uprzednio dokłądnie same przeżuwają a następnie tym dokładnie przeżutym jedzeniem karmią dzieci co by się nie zadławiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
pytam powaznie i nie pytam o jedzenie a landrynki, znam przypadki gdzie dzieci sie udusiły landrynkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mociarella321
byłam pare dni temu ze swoim dzieckiem na dniach otwartych w przedszkolu bo tez od wrzesnia idzie i panie rozdawaly dzieciom cukierki moze nie landryny ale takie twarde jak landrynki....moje dziecko jakos potrafi jesc cukierki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrgb
a wiesz ile ludzi dławi się jedzeniem? powaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
VRGB wielu ludziom tez spadaj cegły na głowe i zabija ale ja bynajmniej nie o to pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poowiemmm
tez bym sobie nie zyczyła zeby ktos czestował moje dzicko landrynkami ale co zrobic jak inne dziecko poczestuje? rzedszkolanki to wątpie słyszłam o dziecku co o mało nie zeszło bo sie udlawilo lizakiem -kodzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko,w przedszkolu mojego dziecka nie daja, a panie przedszkolanki uprzedzaja,zeby na wszelkie uroczystosci typu urodziny danego dziecka tez nie przynosic landrynek ani podobnych cukierkow. Znam przypadek dorosłego chłopaka, ktory smiertelnie udławił sie landrynka wiec rozumiem Twoje obawy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga mamo Liyah, pod pojeciem landrynek mam tez rozumiec inne twarde cukierki? jesli tak, to oczywiscie ze daja. w moim przedszkolu tak. Ale nie nauczyciele, to dzieci gdy maja imieniny to przynosza by poczestowac kolegow :) mysle ze jesli planujesz dac dziecko do przedszkola to ucz je powoli jedzenia cukierkow, albo powiedz n-lce zeby nie pozwalala jesc i tyle... choc to w grupie dzieci bedzie smutne dla twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga mamo Liyah, pod pojeciem landrynek mam tez rozumiec inne twarde cukierki? jesli tak, to oczywiscie ze daja. w moim przedszkolu tak. Ale nie nauczyciele, to dzieci gdy maja imieniny to przynosza by poczestowac kolegow :) mysle ze jesli planujesz dac dziecko do przedszkola to ucz je powoli jedzenia cukierkow, albo powiedz n-lce zeby nie pozwalala jesc i tyle... choc to w grupie dzieci bedzie smutne dla twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze autorka ma sluszne ob
awy i tu nie chozi o fakt czy dziecko umie jesc czy nie. po prostu w grupie dzieci gdzie jeden drugiego moze szturchnac itp o wiele latwiej o zaksztuszenie landrynkiem niz jak dziecko je w domu pod okiem rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
dzieki za zrozumienie :) osobiscie wole dac córce jakiegoś czekoladowego cukierka lub batona bo po pierwsze ryzyko zadławienia a po drugie zęby sie niszcza jak dzieci je gryzą, wiec powiem nauczycielce że mojej córce maja nie dawac i juz ;) dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila diweo
jak nauczycielka da landynka mozesz ja nawet oskarrzyc jesli ty uprzednio jej tego zabronisz, nauczycieli trzeba tresowac. tak tresowac, ja tak zrobilam i dzien w dzien nauczycielka siedzi z moja mala do 18ej przez godzine tylko z nia a tak batrdzo bidulka chcial sie urywac o 5 do domu, a tu figa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×