Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkanfla

Ulubione dania na imprezach....

Polecane posty

Gość lkanfla

jestem ciekawa jakie dania zawsze macie na imprezach i ktore odrazu zostaja zjedzone, nie wiem jakies salatki czy przystawki, ja bede miala imprezke na kilka osob i chcialabym miec cos co napewno sie zje, zeby ludzie tez ni byli glodni, macie jakies przepisy ktore sie sprawdzaja np. kurczak, roznego typu salatki, moze cos innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie najszybciej znika ze
stołu sałatka gyros, koreczki różnego rodzaju, jakieś mięska na zimno i proste placki ziemniaczane z gulaszem (to goscie uwielbiają) i jeszcze oczywiście krokiety z barszczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np. lubie bułke czosnkową
w całości albo pokrojoną z czosnkiem i starkowanym serem, mozna je kupic zamrozone albo samemu zrobic z grubej bagietki+ salatka jarzynowa nasza Polska+wędlinka+ogórek+kurczak pieczony+koreczki również:) poza tym takie tam paluszki czy chipsy ziemniaczane albo warzywne tez jest zjedzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie
A jaka grupa wiekowa? B jeśli młodzież raczej to polecam zupę meksykańską, kiedyś zrobiliśmy na taką większą imprezę dla znajomych i jakby mogli to wylizaliby garnek. Przepis z netu. Poza tym stałe hity przekąskowe: suszone śliwki i morele zawijane w cienkie placki boczku parzonego zapiekane w piekarniku na wykałaczce; ćwiartki lub ósemki ogórka kiszonego zawijane w szynkę dojrzewającą lub szwarcwaldzką (np. z lidla :p), koreczki caprese (połówki mini kulek mozzarelli z połówką pomidorka koktajlowego, pomiędzy kawałek suszonego pomidora i listek bazylii. Deska warzyw (kolorowe papryki, słupki marchewki, kalarepki, ogórka, białej rzodkwi, seler naciowy itp.) z dipami (z awokado, jogurtowy typu tzatziki, paprykowy). Sery i wędliny (kawałki kabanosów, jakieś plastry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasz wiek to 30-40
wiec to nie mlodzież:)))) raczej stara mlodzież:)))hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie najszybciej
Znika salatka |tunczyk +ananas +por +majonez +ketchup Szaszlyki| boczek +cebula +pieczarka+ papryka Tempura| krewetki lub surimi w piwnym ciescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie znika
guacamole(awokado,cebula,swieza kolendra,papryczki serrano) z chipsami ludzie sie zazeraja tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagaruka
u mnie najszybciej schodza koreczki( kabanos, ogorek konserwowy, zolty ser, oliwka), salatka z tunczykiem( tunczyk, makaron musszelki, cebula, kukurydza z puszki, pomidor, majonez), chblebek czosnkowy( zwykla bulka pokrojona w kromki, posmarowana maslem z czosnkiem i zielona pietruszka pieczona w piekarniku), kuleczki miesne( jak mielone ale malutkie, stawiam je na stole razem z pokrojonymi w plastry ogorkami kiszonymi i konserwowymi), krakersy z serkiem plesniowym i swierza papryka w plastrach lub oliwkami, rozne sery pokrojone w grubsze plastry, grzybki czosnkowe( pieczarki z maslem czosnkowym, obtoczone w jajku i tartej bulke smazone w glebokim tluszczu), a na cieplo robie muszle( makaron muszle tyle, ze duze, gotuje do stanu aldente, we srodek wkladam mieso mielone doprawione czosnkiem i ziolami i wymieszne z sosem pomidorowym a na wierzch wsypuje ser i zapiekam)- to schodzi blyskawicznie, ale trzeba uwazac, zeby nie przegotowac makaronu bo muszle zaczna sie lamac i moga pobrudzic gosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjcslk
a potem srasz tymi jajami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×