Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajednaona:(:(

Facet się zmienił..na gorsze!

Polecane posty

Gość takajednaona:(:(

ja wiem, z wiekiem ludzie się zmieniają, ale on jest przed 30-stką. Dla niego naważniejsze jest teraz palenie, picie, koledzy i ON SAM jest najważniejszy:O odkąd z nim mieszkam zawsze wszystko było zrobione w domu, wyprane posprzątne , ugotowane ... dbam o takie rzeczy a na dodatek pracuję. Nie miał więc się do czego przyczepić po wizycie kolegów, więc miałam awanturę o to, że siedze na necie..uznał, że go zdradzam chociaz pokazałam mu co robię, kazałam przejrzeć komputer i historię odwiedzanych stron. On kazał mi się wynosić bo go napewno zdadziłam i mam jakiegoś "frajera" na boku...męczy mnie to bo ja nic nie robię złego nawet przez moment nie pomyślałam o jakimś romansie i zdradzie...ale ciraz większą mam na to ochotę bo ciągle słyszę "co masz nowego frajera? to pokaż telefon z kim tam piszesz!?" " kto dzwonił? co chciał? dlaczego tak długo rozmawiałaś!?" " co telefonu mi nie pokażesz?! to znaczy, że piszesz z jakims pedałem!!" każe mi sie wynosić a kiedy ja się zaczynam pakować to zabiera mi ciuchy i mówi, że jestem nienormalna i nigdzie sie nie wyprowadzę:O a jak chccę wyjśc z domu, żeby go nie słuchac to chowa mi buty albo kurtkę albo staje w drzwiach i nie chce wypuścić...Popycha, szarpie a po chwili tak odwraca kota ogonem, że to ja się czuje winna i to on jest pokrzywdzony... i kaze mi siebie przepraszać w tak bezczelny sposób " to co , będzie już ok? tak? to mnie przeproś" :O:O kochałam go strasznie ale od kiedy robi takie sceny to już sama nie wiem co czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghh54h54h
ooo to chyba moj byly identyczny kopnij w dupe jak i ja kopnelam moj aktualny mezczyzna to oaza spokoju;) a i w domu sprzata i gotuje normalnie dzielimy sie obowiazkami i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghh54h54h
moj mi zabieral telefon jak chcialam jechac do domu po awanturze wiedzial ze bez niego nie wyjde i powiedzialam ze oskarze go o kradziez i poskutkowalo wiecej sie tam nie pojawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaona:(:(
i chyba tak zrobię, jutro się wyniosę stąd jak pojedzie SZUKAĆ pracy.. i już nie wrócę, chyba że po psa..nie ma sensu się chyba łudzić, że będzie dobrze, skoro on mnie nie szanuje teraz to co będzie później... szkoda tylko ,że pokazał swoje oblicze po ślubie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój facet to jakiś chory psychol. Skoro mówi, że go zdradzasz to możliwe, że on Cię zdradza i dlatego nagle taki podejrzliwy... Często tak jest... Odejdź od palanta i zacznij żyć na nowo, bo w tym związku raczej nic dobrego Cię już nie czeka, ba może być ejszcze gorzej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna 25444yy
potem bedzie cie bił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie z nim spokój
Co to będzie po ślubie ???? Nie ma życia z kimś takim ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678987678909876
no nie moge co to za typ skad wy ich bierzecie jakby go kurwa przeprosila, tlyko by wyszedl to by mnie nie bylo- pakowanie 10 min i dowidzenia. czemu dziewczyno sie z kims takim meczysz? przeciez powinnas wiedziec ze zaslugujeszna kogos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×