Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dasha9311

Nie mam orgazmu pochwowego

Polecane posty

Cześć. Mam problem :( kochając się z moim chłopkiem nigdy nie mam orgazmu :( Jest mi z nim bardzo dobrze , kocham go , ale nie umiem dojść. Co mam zrobić? Dodam, że gdy podczas masturbacji , pieszcząc łechtaczkę dochodzę za każdym razem, wiem jakie wspaniałe to uczucie dlatego chciała bym to nim przeżyć . Proszę o pomoc :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CDR4GRG
jak bedzie cie posuwał to popiesć łechtaczke i bedziesz miec orgazm pochwowo-łechtaczkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nei.😘 Ja obstaję przy mojej teorii, że pochwowego dostaje się, gdy stymulowana jest przednia(od strony brzucha) ścianka pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację. Muszę mu o tym powiedzieć :-) chciałam tego uniknąć nie chcę aby było mu przykro :( ale nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz go przygotować do tej rozmowy Facet nie bardzo może zrozumieć bo u nas ten mechanizm inaczej działa Powiedz mu że kobiety inaczej dochodzą do orgazmu i podczas stosunku swoją ręką dokończ stymulując łechtaczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że on domyśla się że nie dochodzę, poprostu widzi to po mnie... zawsze staram się jak moge, wiem że on też próbuje jak najdłużej to robić ale i tak nic z tego nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka też tak mam, dlatego czasem na początku jest łatwiej wibratorem, bo partnera trudno "wygiąć" odpowiednio, a jak się już załapie co i jak, to heja :D dasha, spróbuj kiedyś pozycji na jeźdźca, ale odwróconej, tzn plecami do twarzy partnera - możesz sobie wtedy tez łatwo pobudzać łechtaczkę zwłaszcza jak partner rozszerzy trochę nogi ;) a bardzo często członek pobudza własnie wtedy odpowiednie miejsce w pochwie (moze ow tajemniczy punkt G :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślicie że zależy to również od szybkości albo od tego jak mocno on to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się to udało kilka razy. I pamiętaj, że u kobiety orgazm rodzi się w głowie. Ot i po prostu, drażniąc tę przednią ściankę, drażnisz pośrednio łechtaczkę, czyli słynny punkt gie. Poproś faceta, by wykonując wiadome ruchy, starał się napierać na tę ściankę. Jeżeli to nie pomoże, pozostaje stymulacja ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i a propos tego wibratora (dildo lub cokolwiek innego ;) ) spróbuj pobudzać się odchylając wibrator mocno w kierunku pupy, tak, żeby wchodził do pochwy pod dużym kątem, (będzie się wtedy jakby ślizgał po przedniej - tej brzusznej - ściance pochwy - jak dojdziesz za którymś razem do orgazmu zapamiętaj ten ruch, powtarzaj i ćwicz :D potem po małym treningu spróbuj "użyć" tak partnera :D Ręką kobiecie jest bardzo trudno pobudzać punkt G ze względów anatomicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka, na jeźdźca zwykle jest zawsze najlepiej, bo sie wtedy kontroluje sytuacje :D no chyba, ze akurat masz dzień leniwca, wtedy tylko sie kladziesz i rozchylasz nóżki ;) ewentualnie wypinasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to że ja chciała bym dojść, podczas gdy się kochamy, intersywnie staram się aby było mi dobrze, napinam mięsnie brzucha (podczas masturbacji mi to pomaga) a podczas seksu to nic nie daje.. Mój chłopak ciągle jęczy podczas seksu.. Bardzo mnie to podnieca.. Zazdroszczę mu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny :) ja próbowałam już pozycji na jeźdźca, niestety tylko będąc przodem do partnera, nie symulowałam przy tym łechtaczki i wiecie jak to się skończyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"no chyba, ze akurat masz dzień leniwca, wtedy tylko sie kladziesz i rozchylasz nóżki ewentualnie wypinasz " Tak tak, kobieta nic nei robi a facet ma sie pocic, by ksiezniczce bylo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alejedssds , weź idź frustracie lecz gdzie indziej swoje problemy :D zapewniam cie, ze żaden z moich facetów nie narzekał, ze jestem leniwa :D I tak, facet ma się pocić, wysiłek fizyczny dobrze mu robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje... mój chłopak zawsze jest cały mokry od zmęczenia... kocham go wtedy dotykać... on sam powiedział ze mu to dobrze robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, pochwowy nie zawsze. Wystarczy, ze jestem zmęczona bardziej niż zwykle i już nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"mój chłopak zawsze jest cały mokry od zmęczenia.." Chlopak caly spocoy, a TY wypoczeta i jeszcze narzekasz na faceta. Takie sa kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esesesesdgjkigd ! Nie Normalna/y jesteś? Jak coś Ci nie pasuje to poprostu nie wchodź i nie czytaj!!! A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja broń Boże na niego nie narzekam.. Wiem że on się stara jak może... Ja to doceniam.. Rozumiem że problem tkwi tylko i wyłącznie we mnie... Dlatego chciałam się Was poradzić.... Tylko nie umie mnie zaspokoić. Wiem że to nie jego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Łona piknie lezała na bżużku z legko wypientym pupulkiem, a jo łod tylca, togże na leżaka... zgodnie z propozycją nejowatej bylo drarznienie łod przodka, a wtedy jęczała i krzyczała ta jidjotka! Łopowiadała mi, że jaszcze nigdy nie było jaj tak intensywnie przyjemnie. Przesten krzyk - mi tagże. A przes to skończyłem przed czasem... a łona i tak mi dziękowała. Jeżeli nie klamała, to polecam na próbę i opisać tu przezycia. Może wielkość i ruchliwość członka, a może przygtowanie? Pozdrawiam wyrozumiałe i rzczere. pa, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem takich ludzi! nie masz co robić? wkurzasz tylko kogoś niepotrzebnie... zajmnij sie czymś innym jak coś ci nie pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×