Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dasha9311

Nie mam orgazmu pochwowego

Polecane posty

Gość Łobserwatorrrr
--Nie co tylko kto? Ja z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D oj raczej nie :-) z tego co piszesz to masz dziewczynę... Nie rozumiem większości facetów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
dasha pogadac chłop chce tylko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Nie namawiam do pigułek... Przerywany wg, statystyk najbardziej zawodny jest. Moja koleżanka brała i zaszła w ciążę. Ile statystycznie zażywa pigułki i nie zachodzi? Kondomy takie dla pedziów w seks shopie są z grubszej gumy i większymi wypustkami... dodaj trochę żelu lubrykacyjnego i wio... Pogadać można a nóż się... nauczę czegoś nowego i zaskoczę swoją niewolnicę. Nie zazdroście, że my mamy częściej. my zazdrościmy wam, że wy macie większy... orgazm, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
przeczytaj post - o tym właśnie mówił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Hejka? bestio mondra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego pigułki mnie nie interesują ;) prezerwatywy możne bardziej ale to juz nie to samo przecież .... :-( widzę ze mam duże szczęście jeśli mówicie ze stosunek przerywany jest tak nie pewny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
inetygentna za to nie piekna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
o matko, juz pisze na opak, pora się zwijac do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
właściwie to dobrze, że już nie mam 20lat :D:D:D nie, łobserwator??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Jeszcze będzie przepięknie...:) http://youtu.be/dUcWiRwtUxw Szczęście jak szczęście, ale mi dwa razy pękły! I raz przy zakładaniu. Tego razu nie liczę bo się spieszyłem i może coś nie tak zrobiłem... Spróbuj mu założyć... Działaj i wróć z opisem. Trochę samozachwytu... Chcesz mieć orgazm? Spotkaj się ze mną. Może pejczyk Cię rozbudzi, a może jeszcze nie Twój czas. No jak, orgazm za spotkanie. Niech stracę. 20 lat to strach. Swieżość. Miód w gębie, ale prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły. Najlepiej trzydziestoletnie... Chyba Cię polubiłem, a to już źle wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
hahaha kogo?? pszczelarzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
...wiedzącą czego chce i mówiącą jak postępować. Żądającą , wymagającą i oddaną sprawie. Myszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
eee feee... nie mów tak bo to obleśne :P mam tylko jednego pszczelarza :P dasha - do dzieła kochana. Wszystko przydzie z czasem, nie od razu Kraków zbudowano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Kolega do mnie, gdy mu odmówiłem piwa bo... - OK. Ile spraw byśmy nie załatwili jak kobiety by na nas nie wymusiły tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyka wsiem
przede wszytskim twój luby musi się mocno zmotywowac i CIę zawojować :) Jesteście 1 partnerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka wsiem- brawo :-D pszczelarzu przeliczyłeś się:-) heyka trzymaj tak dalej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Paszkę polubiłem, bo łona zaczyna ewulować w słusznej sprawie. Karzdy ma prawo do łorgazmu. Ob leśniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobserwatorrrr
Po buźce dostać od ukochanej to frajda, ale od obcej to wzgarda, która także podnieca wybrańców. Daszka, wystarczy powiedzieć napisać, a nie wysługiwać się odważniejszą. Nie pragnę nikogo obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×