Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamka 2

czy można pomalowac

Polecane posty

Gość lamka 2

mate bambusowa, taka przeznaczona np. na balkony czy tarasy? bo cholerka na swoj dosc duzy balkon zalozylam i jakos tak ciemno jest bez przestrzeni, ale z drugiej strony no tak troche intymnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
np. taka jakby przecierke zrobic na bialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da się farbą do drewna albo lakierobejcą albo samą bejcą są taie. ktre dają efekt białej przecieranki w sklepie z farbami albo budowlanką ogólna, typu obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
dziekuje Ewa, a myslisz, ze jak juz taka zrobie, to sie rozjasni? czy szkoda takiegoi zabiegu? Dzisiaj slonca u nas jak na lekarstwo wiec i moze taki szarobury efekt, nie wiem juz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że zawsze jaśniejsze rozjaśni ogólnie trzcina czy inny rodzaj nieokorowanego drewna jest ciemny i warto coś z tym zrobić natura naturą, ale kolory maja wpływ na nasze samopoczucie i jeśli się da, to trzeba je poprawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Ewa fajna masz stronke, zajrzalam. Natomiast o te kolory, to masz reacje. Zobacze jutro w sloncu jak to wyglada, ale tak czy inaczej zrobie ta przecierkę. Natomiast patrzylam z zewnatrz jak ten balkon teraz wyglada i powiem, ze calkiem ladnie z zewnatrz, z zewnatrz lepiej niz wczesniej, ale odwrotnie niestety gorzej. Juz nawet myslalam, zeby przerzedzic troche ta mate ale boje sie ze ja zniszcze, ze wtedy nie bedzie ani funkcjonalnie ani ladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej może nie wyciągać patyczków, bo się całość rozsypie i będzie po macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamka 2
Dokładnie Ewa. Ja sie juz pozegnam. Dziekuje za zainteresowanie moim tematem. Milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×